Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok mit tud, mi...

7 hónapos babátok mit tud, mi a kedvenc játék, ill milyen játékaitok vanak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

igaz az enyém 6 és fél hós fiú, de a következőket tudja, sokszor nagy meglepetésünkre:

forog, kúszik, mászik, mászásból felül, kapaszkodva egyedül feláll, egy kézzel álldogál, mindenbe csimpaszkodik és úgy álldogál. "Beszélni" még semmit nem tud, csak rikogat néha , meg folyton berreg és bubikat fúj. És nemrég jött ki az első foga, na azt nagyon megszenvedtük.

A drága játékok nem érdeklik, legjobban az üdítős flakonba dobott apró, az újságok, és a porszívó érdekli.

A tiéd miket csinál?

Üdv

2009. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kislány, forog kúszik mászik ül, bébikompban megy ezerrel minden fele és rámol, székekről a párnát leszedi, vödröt felemeli és viszi magával, a leginkább a fürdőben szeret lenni. Az ajtón lógó gyöngyfüggönyt egy órán át tudja rágni.

Feltérdepel, de még nem áll fel magától.

Nektek fent van még a kiságy vagy már le engedtétek, nekünk lent van már féltem ahogy ül nehogy kiugorjon :), csak így nem tud mibe kapaszkodni és felálni.

Ha kérek ad puszit, megkínál a piskótából.

Leginkább a torkát köszörülve kiáltozik, gagyarászik.

Ha kap egy új játékot azért majd meg veszik , megfeszíti magát és remeg, de egy óra múlva már alig érdekli.

Egy kedvenc egér királgy plüss van azt rágja. Főként a gombot zipzárok cimkék érdeklik a játékokon, plüst rág rágókát nemigazán.

Én egyik pénteken vettem észre mintha foga lenne a gyereknek, s vasránapra már ki is jött teljesen, ennyi volt a nagy fogzás. Tele van az ínye fehér dudorokkal, de nem hinném hogy fáj neki, nem sírós alszik rendesen.

Miket esztek, én főzök neki, répát zöldséget céklát sütőtöktöt céklét cukkínit gesztenyét stb. joghurton gondolkodom kéne neki már adni. ti már esztek tejterméket? Túrórudi ? :D

2009. szept. 30. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!fiam 8 hós már áll kapaszkodva de a leülést még gyakorolni kell,néha még felborul,mászik ezerel, integet pá-pát ,kiabá ha nagyon örül,mindent megrág ,4 foga van és 4 jön,senkinek nem kívánom,hasmenése van tőle,tegnap kapott joghurtot gyümivel először és nagyon ízlett neki,eddig nincs baja tőle,rudit még nem mertem de apát mr nehéz visszafogni ,én is fözök +kap üvegeset is vegyes spenótot pl mi nem eszünk igy azt inkább üvegeset veszek, egyenesen imádom a kis rosszcsontot)boldog babázást!
2009. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!