Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményeket erről az...

Mi a véleményeket erről az etetőszékről? Tudnál ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

[link]


Nemsokára szeretnénk venni etetőszéket, első baba lévén, fogalmam sincs hogy mit kell figyelembe venni, ez viszont elég jónak tűnik. Tapasztalt anyukák véleményét kérdezném hogy mire figyeljünk, milyen legyen?


A férjem azt mondta hogy nem kell ilyen drágát venni, mert nem sokáig fogja használni. Ez valóban így van? Ti mikor hagytátok el az etetőszéket?


2013. máj. 13. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. Az én lányom megül benne, viszont van olyan ismerősöm nem is egy aki kergeti a babát a kajával mert nem ül meg a székbe. viszont ha időbe rászoktatod, és dönthető támlájút veszel, mint amilyen ez is akkor talán több esélyed van rá hogy később is megmarad benne a gyerek. az én lányom mondjuk 8hósan ül bele először nekünk nem dönthető van, mégis megmaradt benne ezért mondom hogy gyerekfüggő. nekem a biztonsági öv a legfontosabb, én sajna 3pontosat vettem(utólag már bánom) mert ha olyanja van feláll benne a lányom.
2013. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nekem maga a tökély! Mindent tud, amire szükség lehet. Dönthető, állítható, két tálcás, könnyen tisztítható. Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megvettük. Mi kb. 6 hónapos kortól használtuk, mert a pihiszéket kihízta a fiam. Első perctől kezdve pontosan tudja, hogy ebben történik a kajálás. Ha már önállóan is tud majd enni, levesszük a tálcát, és székként használjuk. Most 15 hónapos.

Ha még akartok babát, el tudjátok neki tenni, ha meg eladjátok, majdnem árában sikerülni fog.

Én nagyon szeretem.

2013. máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet vettünk, de mikor megérkezett nem lehetett szétnyitni a lábát, meg nem is tűnt olyan kényelmesnek. Vissza vittük a boltba és vettünk egy másikat, egy ilyet: [link]


Ez jóval drágább, de semmi gond nincs vele, azt leszámítva, hogy az ilyen fajta etetőszékeket nehéz takarítani, mindenhol megbújik egy kis ételmaradék. Nekem 1 éves a kisfiam és még használjuk. 6 hónapos korában vettük, és szereti nagyon.


Ha még nem tud ülni a babád, akkor mindenképpen dönthetőset vegyetek. Meg az 5 pontos biztonsági öv is jó ha van benne.

2013. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan van, mit az utolsó linkelt.

2 éves lányom használja még

2013. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt konkrétan nem ismerem, de funkcióban és kinézetben nekem ugyanilyen van (Peg Perego Prima Pappa). Imádom, a lányom még 3-4 évesen is használta (rajzolt, gyurmázott is rajta), most a fiamé. Ha elég masszív, sokáig jó lesz nektek is.
2013. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van. Én maximálisan meg vagyok elégedve vele és a fiam is szereti, látszik, hogy kényelmesen ül benne. A szüleimnél egy jóval egyszerűbb van, abban feszeng, nem bírja kivárni az evés végét. Én csak ajánlani tudom!
2013. máj. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van mint amit a 3as linkelt. Kisfiam márciusban múlt 2 éves még mindig használja, az az ő helye az asztalnál. Sőt gyurmázáshoz, játszáshoz is simán elül benne, nagyon jó és szerintem sokáig lehet használni.
2013. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt! :) Örülök hogy ez az etetőszék sokaknak bevállt mert nagyon beleszerettem. :)


Arra még tudnátok választ adni hogy ki, meddig használtáta?

2013. máj. 14. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!