Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé ízesített tejpép 4 hós...

Nestlé ízesített tejpép 4 hós kortól adható a doboz szerint. Adnátok/adjátok a babátoknak? Mikortól?

Figyelt kérdés
Tápos baba és a védőnő azt mondta, 5 hós koráig csak tápot adjunk neki.
2013. máj. 14. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én várnék vele egy hónapot.

A Kisfiamnak a hozzátáplálást 4,5 hósan kezdtem el. Kb. 5-5,5 hónaposan kapott tejpépet, ami ugyan nagyon ízlett neki, de iszonyú szorulást okozott neki. Azóta 8 hónapos, minden másnap kap, és most már semmi baja. Azt hiszem kicsit éretlen volt még a gyomra hozzá.

2013. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is akartam adni, de végül nem mertem, inkább vártam vele. Most 5,5 hónapos, sinlacot kap mert a Nestlé kiütéseket okoz nála. Én magam ízesítem: 4 pürékocka fele-fele más ízű és hozzá 50 ml tejpép. Így gyönyörűen megeszi és szorulása sincs. Szerintem jobb ha előbb natúrt adsz neki és te ízesíted, mert ami íz gyárilag van benne, az nem az igazi, és lehet hogy pl a banánt meg se fogja enni emiatt. Saját vélemény, nem kell velem egyetérteni, csak elmondtam hogy én hogy csinálom. :)
2013. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi olyan 5 hó körül kezdtük hozzátáplálni. Először almával, az orvos mondta, hogy kicsi még a tejpéphez. Aztán mikor 6 hós lett, vagyis már 6 és fél volt, Sinemilt írt neki fel az orvos. nagyon szerette. Utána vettünk tejpépet, azt is szerette, gyümölcsöset a legjobban, vaníliásat például nem annyira. A Sinemil gabonapép, nincs benne tej, felírva a mennyiséghez képest olcsó, magad ízesítheted gyümölccsel. Nekünk azt mondta az orvos, a tápszert este sűríthetjük vele, de fiam cumisüvegből nem itta meg. Most 9 hós, már annyira nem hozzák lázba a pépek, inkább a rendes kaja:)
2013. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hómapos kora előtt egyáltalán nem kezdeném a hozzátáplálást, a tejpépé meg általában cukros, édesített kaja, szóval 8-10 hónapos kora előtt semmiképp sem adnám.
2013. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!