Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti viszitek magatokkal babátok...

Ti viszitek magatokkal babátokat mindenhova ( vásárlás, ünnepi meghívások) vagy inkább valaki vigyázz rá addig? Melyik jobb nekik?

Figyelt kérdés
Mi álltalában nagyszülőkre hagyjuk addig mert ugy vagyunk vele hogy jobban elvan ha mászkálhat,játszhat meg persze a nagyszűlők is igénylik. 10 hónapos amugy.
2013. máj. 14. 13:50
1 2
 1/12 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy ha sietek, akkor marad otthon a gyerek az anyjával, ha meg van időm, akkor viszem magammal, szerezze csak a tapasztalat :)
2013. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En mindenhova viszem magammal, mivel anyatejes es a cumisuveget nem szereti, igy nem is fejek neki. Hala Istennek nagyon nyugodt baba, igy nincs gond. Mar eskuvon is voltunk vele, szepen elaludt a babakocsiban. Egyebkent az enyem nem maszik meg, igy nyilvan nincs akkora mozgasigenye, mint egy 10 honaposnak. Es raadasul nekem nem megoldhato, hogy valakire rabizzam. Ha ti meg tudjatok oldani, hogy pl bevasarlasok alatt a nagyi felugyeljen ra, az szerintem jobb.
2013. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi visszük magunkkal a legtöbb esetben! Nem is nagyon tudnám kire hagyni. Szerintem a kicsinek is jobb, ha jön velünk és tapasztalja a dolgokat maga körül! 3 hetesen vittük először magunkkal, most már lassan 8 hónapos lesz és még nem volt vele sehol sem gond. Ügyesen kell időzíteni, vagy felkészült pakkal kell indulni, de szerintem minden kivitelezhető. És legalább addig sem 4 fal között van a gyerek.
2013. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Ritkán visszük,inkább nagyszülőre bízzuk,nem szeretem,ha ráköhögnek,stb,meg hamar elunja,inkább négykézlábazna..
2013. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig mindenhová vitem a gyerekeimet .de ha lene vigyázom nem viném .
2013. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Visszük.6 hetes korától minden hova. Ezt szokta meg , kiegyensúlyozott barátságos kisgyerek. Én nem is értem ha valaki otthon őrizgeti annak a gyereknek milyen szocializációja lesz.
2013. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Visszük mindenhová, olyan 2 hónapos korától. Most 21 hónapos.

Ismerkedjen csak meg a világgal. Nagyon érdeklődő, kíváncsi gyermek, hadd fedezze a világot fel.

(Amúgy nincs is kire hagyni, nagyszülők már régen nem élnek.)

2013. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hétköznap minden nap sétálunk, apróságokat vásárolunk együtt: pékség, zöldséges. Ha több minden kell, akkor valamelyik este elugrok fürdetés előtt, addig a férjem vigyáz rá. Máshová mindenhová jön velünk: ballagás, voltunk 200 km-re 2 napos kiállításon, nagyon élvezi, mindenkire vigyorog, huncutkodik. Próbáljuk úgy időzíteni az utazásokat, hogy a kocsiban aludjon. Anyatejes, szintén nem fogad el cumisüveget, fejni is utáltam, nekünk együtt a legjobb.
2013. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez alkalomtól függ. Ha gyertyafényes vacsora, akkor nem visszük. Ha napi bevásárlás, akkor igen. Ha családi, baráti összejövetel, akkor visszük, ha hosszas sorban állás vár valahol, akkor nem.
2013. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Vásárolni nem viszem magammal. Ha itthon van az apukája, akkor vele marad, ha dolgozik, akkor a szüleimre hagyom arra a fél órára. Nem is tervezem, hogy vinni fogom a közeljövőben. Meghívásokra, családi eseményekre természetesen visszük magunkkal. Nagyon barátkozó, barátságos kiscsajszi.:) 3 hónapos a kislányom.
2013. máj. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!