Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a babám és még nem...

4 hónapos a babám és még nem találtam olyan pelenkát ami kibirná az éjszakát pedig este 7 töl nem eszik iszik reggel 7 ig. Már szinte mindent kipróbáltam de eddig minden reggelre uszott a pisibe. (hason alszik) Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 20:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
pampers? egyik fajta se vállt be? mi arra esküszünk. amúgy egyik pelenka se bír ki 12 órát... vagy azt hitted kibírja?
2013. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Libero. Mi a Pamperst használtuk mindig is, nappalra nem is volt vele gond, de éjszakára egy időszakban muszáj volt a Libero, mert a Pampers átázott. De a Libero bevált ilyen probléma esetén.

Esetleg közvetlen altatás előtt ha adnál rá új pelenkát, akkor is jobban kibírná.

2013. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
fél 7 kor fürdés utána pelenka tápszer alvás reggel 7 ig nem költhetem föl hogy pelust cseréljek,vagy igen? a pampers és a liberó azt próbáltuk elöször de sajnos hiába. a másik 2 gyermekemnél a liberó kibirta az éjszakát de most meg nem.tanácstalan vagyok...
2013. máj. 14. 20:45
 4/19 anonim ***** válasza:

13-14 órát húzott le a babám éjszakánként, és nála a Babylove-os pelus nem ázott át.

Neki bejött, de amúgy vannak időszakok, amikor többet pisilnek a babák este, na meg ha hason alszik, jobban előrefolyik a pisi...

Próbálkozzatok. Változó kinek, mi válik be.

2013. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem cserélj közben nem kell felébreszteni, ha felébred felébred de könnyen lehet hogy fel sem fog. Próbáld ki, egy próbát megér.
2013. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
pennys pelenka nekünk kibírta, pedig éjszaka is szoptattam
2013. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem válts méretet

hányas pelusokat próbálgatsz?

én már fél évesen adtam ötös pelust hogy kibírja éjjel is

nappalra elég volt a négyes

2013. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
8 kiló a baba és maxi pelenkát visel :) vegyek nagyobbat?
2013. máj. 14. 21:13
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem az teljesen jó méret :-) Nekünk még a Pampersen kívül a Rossmann-os Babydream vált be,illetve a Lidl-ös Toujours kutyusos pelus.Ezek nem áztak át éjjel sem,pedig az én lányom most 13 hósan is szopik éjjel 2-3 alkalommal.(Nem teszem éjszaka tisztába,este 8 körül fürdik)Ja és ő is születése óta csak hason alszik.
2013. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kerria ***** válasza:

nálunk az összes márkás leszerepelt, csak kb 2 hónapos koráig voltak jók.


Aztán egyszer vettünk aldisat, mylove, és az a mai napig is kibírja a 12-13 órás éjjeli igénybevételt...

2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!