Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 3. napon kijött a répa...

Ha a 3. napon kijött a répa félig emésztetten, akkor függesszem fel?

Figyelt kérdés
Az első nap 2 kanállal adtam neki,a második nap 10zel,nem volt gond,azt tanácsolták a 3.nap adhatok neki,amennyi jól esik,így odaadtam neki kb 30 ml-nyit,és ez 5 órával később kijött belőle.ez a második széklete volt az evés óta,szerintetek most függesszem fel,vagy csak kevesebbet adjak neki holnap?
2013. máj. 14. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
én ugy tudom h elöször mindig kijön ugy ahogy van meg kell szoknia a gyomrának,add neki nyugodtan( nálunk is igy volt)
2013. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell, az elején ez sűrűn előfordul
2013. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még adhatod neki nyugodtan. Az anyatejet másképp kell megemészteni, mint a "szilárd" táplálékot. Jó ideig előfordul még, főleg, ha jön a borsó, vagy a kukorica, annak a héja visszaköszön majd egészen sokáig.
2013. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. máj. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!