Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítő. Mikortól?

Járássegítő. Mikortól?

Figyelt kérdés

kaptunk ajándékba egy járássegítőt. nem komp hanem egy kis fűnyíró amit tologathat maga előtt a gyerek.

a lányunk 10 hós, már két hónapja felállt és kb azonnal elkezdett lépegetni a bútorokba kapaszkodva, gyorsan halad így, meg egyre gyakrabban próbál megállni kapaszkodás nélkül. a múltkor az anyósom kézen lépegettette, simán ment vele, de ezt mondjuk annyira nem szeretném, mert állítólag káros.

Mikortól adjam neki oda ezt a járássegítőt? 12 hó van rajta, de gondolom az arra a gyerekre vonatkozik aki kb 12 hósan kezd felállni meg bútorozni, de ennél meg már tart a lányom két hónapja.


2013. máj. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire stabil?

Mert az én kislányomnak is van játék fűnyírója, de az nem járássegítő. Ha erősebben belekapaszkodik, felbillen.

A járássegítőnek 4 kereke van, amit tud tolni maga előtt.

Az én lányom utálta, mi kölcsön kaptunk egyet.

Inkább a bútorokba kapaszkodva lépegetett.

2013. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még annyi, hogy a járássegítő súlypontja magasan van, ezért billen fel sokkal nehezebben.

2013. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4 kerekű, most nézem, hogy nem is fűnyíró, hanem bevásárló kocsi :)) csak zöldségek vannak rajta ..mondjuk ettől még miért néztem fűnyírónak, rejtély...:D
2013. máj. 15. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Tuti járássegítő? Mert azokra általában nem 12 hó van írva!

Csak mert van játékfűnyíró is, ami nem járássegítő!

De ha az, akkor ad neki szerintem oda!

Mi is azért vettünk a fiamnak kb. 11 hónapos kora körül, mert állandóan a kezünkbe kapaszkodva akart menni, amit már nem bírt a derekunk!:)

2013. máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

erre babywalker van írva, szóval elvileg erre való.

Akkor szerintem hétvégén kicsomagoljuk

2013. máj. 16. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!