Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babát itthon hagyni...

2 hónapos babát itthon hagyni a nagyszülőkkel 2 napra? Ti mennétek?

Figyelt kérdés

Nagyszülőkben maximálisan megbízunk,repülővel utaznánk el,1 éjszakát lenne velük a baba.

Ti mennétek?


2013. máj. 15. 17:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem elítélendő, de én nem hagynám. És ha bármi baja lesz, azt hogy beszéled meg magaddal? Kevés az esély rá, de előfordulhat. Én sosem tudnám magamnak megbocsátani. És ha veletek történik bármi? Akkor puff... Tudom, ne menj utcára, mert mi van, ha elüt egy autó, stb, de nemár... 2 hónapos... 9 hónapon át vártál rá és most 2 hónap után lepasszolod? Ilyen kicsi babát én max pár órára bíznék másra, ha már nagyobb lenne már, akkor semmi kifogásom ellene, de szerintem még nagyon pici.
2013. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Én sem ítéllek el. Nem vagyunk egyformák, de ez nem baj. Én nem vágytam el szinte egy percre sem a 2 hónapos babám mellől. Nem éreztem volna jól magam 2 napig nélküle és a férjem sem. Ennyi.
2013. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
58%

2 hónapos gyerek mellett aludni vágytam, nem várost nézni :-)


De 3 hónapos volt, amikor esküvőre mentünk, akkor anyósomra bíztam fél éjszakára. Nem volt gond. Otthagytam azt a pólót amiben előző nap aludtam, hogy érezze az illatomat :-)


Most 1,5 éves, most senkire nem tudnám hagyni mert amikor éjszaka ébred, csak én vagyok neki jó, senki más.

2013. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
15%

Amikor 2 hónapos volt a kislányom simán otthagytam anyukámnál, péntek du. elvittem és vasárnap du. hozta haza.

Olyan jól kipihentem magam. Jó a mamának és jó a babának :).Most 2 éves és rengeteg ilyen hétvége volt már.

2013. máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Rá merném, bízni, ő lehet, hogy kibírná, mmert imádja a nagyszüleit. Születése óta napi szinten jönnek hozzánk.

DE én biztos nem bírnám ki nélküle :) Egy-egy pár órára rájuk szoktam bízni, ha valamit el kell intézni, de akkor is nagyon hiányzik.

2013. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Anyukámra simán. Anyósomra 1 percet sem.

Nyugodtan :)

2013. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. 2 hónapos még nagyon picike. Mi egy napra hagytuk magára,mikor 6 hónapos volt(reggel mentünk,este jöttünk) és így is nagyon megviselte. De mondjuk az én gyerekem anyatejes,így 2 hónaposan egyértelműen nem hagyhattam volna 2 napra magára. De szerintem egy tápszeres baba is kicsi még az ilyesmihez. Nem azzal van a baj,hogy városnézésre mentek,vagy,hogy másra hagyjátok,hanem a baba korával. Én várnék még 2-3 hónapot. De ez én vagyok. Minden ember és baba más.
2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

huhhh, még most sem menne.... pedig nem 2 hónapos hanem 20. Egyszerűen nem lennék nyugodt és nagyon hiányozna :( Nem tudnám élvezni a városnézést az 1000 %.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy te rossz anya vagy, csak nekem ez nem menne (és nem azért mert lám én ilyen jó anya vagyok).

2013. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
51%
2 hónapos volt a fiunk, mikor a sógornőmék esküvője volt 160 km-re. Anyu jött el és vigyázott a fiunkra. Szombaton reggel indultunk, vasárnap délben értünk haza. Semmi probléma nem volt, ilyenkor még leginkább csak esznek és alszanak. Most 11 hónapos, most nem tudnánk elmenni, mert most minden csak úgy jó, ha mi ott vagyunk. Ha benneteket kikapcsolna ez a városnézés, akkor menjetek nyugodtan, később nehezebb lesz.
2013. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
En nem hagynam itthon a ket honaposomat. Neki te jelented a biztos pontot ebben az ismeretlen vilagban. Es biztos, hogy teljesen megbizhatoak a nagyszulok, de az altaluk felkinalt lehetoseggel csak kesobb elnek. Nem is tudtam volna elkepzelni, hogy egy ilyen kis pottommel ne en legyek. Imadtam minden percet vele lenni. Hidd el, ha nagyobb lesz, meg mehettek varostnezni eleget. Szerintem legyetek egy kis turelemmel.
2013. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!