Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Parom heti 3x nincs itthon...

Parom heti 3x nincs itthon ejszaka mert dolgozik, ha ezeken a napokon a 9 hos kislanyommal fekudnek le az agyunkba, odaszokna hozzank es nem aludna el utana a sajat agyaban?

Figyelt kérdés
Messze van a szobank tole es szamtalanszor volt mar, hogy a parom bokdosott fel, hogy felebredt a pici. A bebior nem jelez, mar 100000 felekeppen probalkoztunk. Vhogy igy nyugodtabb lennek ha velem aludna olyankor. Az o szobajaban is van egy matrac, de akarhogy probalkozom, nem tudok ott elaludni. Tnap hajnali 2 ig forgolodtam ott. Hulye otletnek tunhet,de kivancsi lennek a velemenyetekre.
2013. máj. 7. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én megpróbálnám.
2013. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem gondolnám hoy annyira odaszokna. Ha neked jobb így, kényelmesebb, akkor miért ne?
2013. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
100% h odaszokna.
2013. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Egyrészt odaszokna és a többi napon is szeretne ott aludni, bár ez engem annyira nem zavarna. Én inkább azt látom problémának, hogy ha nem engeditek veletek aludni, amikor az apukája otthon van, akkor azt a képet alakítod ki benne, hogy az apukája miatt nem lehet veletek, Te inkább az apukáját választod olyankor.
2013. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem biztos hozzászokik, bár ez is gyerekfüggő.

És utána nem tudod neki megmagyarázni, hogy csak hétfőn, csütörtökön, és szombaton aludhatsz velem.

Ha épp egy apás napon sír , hogy odajönne, akkor gondolj arra, hogy te cseszted el, és akkor is vidd át. És nehogy sírni hagyd, hogy hogy veszi a bátorságot, hogy szerdán is odabújna. Inkább az ő szobájába aludj egy szivacson, vagy rakjatok be egy pótágyat, ha elfér.

Ha eddig jó alvó volt a helyén, akkor nem érdemes egy ilyennel megzavarni, csak azért, mert nem szeretsz egyedül aludni, és jó lenne valakihez odabújni ezeken a napokon.

2013. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is sokszor alszik közöttünk, de csak ugy hogy elalszik a saját ágyában és mikor felébed ätviszem magunkhoz, de csak amikor nagyon hulla vagyok akkor. Nem szokott oda, gond nélkül alszik az ágyikójában külön szobában.

Sztem nyugodtan.

2013. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egeszseges ha egyutt alszik a szulokkel, egy agyban, egyreszt megszokja, masreszt nektek is kenyelmetlen ugy.


Koztes megoldaskent atvinnem a gyerekagyat a szobankba, ugy nem kell atmenni a szobajaba ha felebred, de megis megvan neki is a sajat kis helye meg nektek is.

2015. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem aludnék vele, mert nem fogod tudni elmondani neki, hogy bocsi, de ma szerda van, ma nem jöhetsz oda.
2015. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!