Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bécsi (osztrák) h&m-ről mik...

A bécsi (osztrák) h&m-ről mik a vélemények? Vásároltatok ott? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most készülök a hétvégén elmenni a gyereknek egy-két ruhadarabér. Állítólag olcsóbb mint az itthoni és nagyobb a választék.
2009. okt. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
mégis melyikre gondolsz? amúgy mind ugyanaz, az árak ugyaolyanok, de egy nagy különbség van. hogy ott a leárazás nem azt jelenti, hogy 5000-ről leárazzák 4990-re, hanem tényleg sokkal olcsóbb, de csak a leárazottak, ha nem az olyanokra pályázol akkor mindegy hogy itthon vagy kint vásárolsz (bár a forint árfolyama változtathat ezen)
2009. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én két évvel ezelőtt a fiamnak mindent kint vettem, nagyon jól és olcsón, most is azt terveztem, hogy kimegyünk a kistesónak pár holmiért és a nagynak téli cuccért. én is azt tapasztaltam, hogy amikor fent volt az euró, drágább volt itthon.


DE benéztem az arénába, minden volt, jó árom (bécsi barátaink szerint most itt olcsóbb) és nagyon cukik voltak, a sógornőm győrben vett meg minden kelengyét hasonló tapasztalattal az árkádban. mi úgy döntöttünk nem is megyünk, minek, mindent meg sikerült venni itthon. végre valami, amiben momentán nem vagyunk lemaradva. szerintem nézz nyugodtan itthon körbe a H&M-ben, mert tényleg jó a választék. ha már amúgyis ki kell menn, akkor a Mariahlfer srt.-ra menj, két hatalmas H&M van, bár az árak állítólag most ott sem olyan kedvezőek.

2009. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két évig éltem Bécsben, kegyetlen jó a választék és nem csak a H M-ben, de a C A-ban is!
2009. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi csajok!

A Maria Hilferre készülök igen, megnéztem a neten a címeket. Az itthoni h&m üzleteket ismerem, de nagyon hamar elviszik a jó dolgokat. 3 hete alig tudtam 62-es méretű kis nadrágokat venni. És a választék sem mindíg jó.

2009. okt. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!