Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpépet mikortól érdemes...

Tejpépet mikortól érdemes adni a gyereknek?

Figyelt kérdés
6 hónapos a fiam és anyatejes,már elkezdtük a hozzátáplálást,adjak neki tejpépet is vagy elég a cici?Mikor kell azt adni?Hogy van ez?
2009. okt. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rizs pépet adok a 4 hónapos lányomnak vacsira mert már nem elég tápláló neki a cici.Amióta kapja nem kel éjjel.
2009. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az anyatej mellé fölösleges a tejpép(amúgy pedig az tejbegríz)Feltétlen adj neki gyümölcsöket,főzelékeket,persze fokozatosan,mert 6 hós kor után már nem elég neki a fejlődéshez csak a cici.
2009. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg 4 hónapos kortól adható, de nem muszáj.

Az én kisfiam sajna tápszeres úgy, hogy én adtam, de az anyatejnél szerintem nincs jobb.

2009. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már kap gyümölcsöt és főzeléket is,csak uzsonnára is adnék neki valamit és sokan emlegették a tejpépet.Jobb a rizspép?
2009. okt. 1. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmikor sem. Ha ki akarod váltani a cicit inkább adj neki gyümölcsöt rizzsel, vagy önmagában.
2009. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!