Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rizses tejpépet ti mivel...

A rizses tejpépet ti mivel adjátok a gyereknek? Kanál vagy cumisüvegbe aminek nagyobb a lyuka? Vagy mit adtok üvegbe? És mit kanállal?

Figyelt kérdés
Az ilyen üveges cuccokat mint főzelék vagy gyümölcs ezekez kanéllal igaz?
2010. jan. 18. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindent kanállal adtam. A gyümölcsöt, főzeléket és bizony a tejpépet is. A tejpépben elég sok a cukor, ami nem igazán tesz jót sem a fogaknak, sem a fogcsíráknak. Utána meg érdemes megmosni a pici ínyét vagy fogát (elég egy ujjra tekert gézzel áttörölni). Az én kislányom szopizik, így a cumisüveget nem is ismeri.
2010. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszadó írta, mindent kanállal. Sőt, én adok a kezébe egy kanalat, had gyakoroljon.

Az én lányom sem ismeri a cumisüveget, pohárból iszik. Múltkor odaadtam neki a cumisüveget, mert nem akart inni egész nap, de nem igazán tudta, hogy mit kezdjen vele, inkább fújta, nem szívta. :)

7 és fél hónapos

2010. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

4 hónapos kora óta kanállal eszik a babám mindent. A tejpépet nem teljesen folyékonyra kevertem és,így ügyesen lehet etetni.

Soha nem használtam a cumisüveget, inni pedig a szilikonos csőrös pohárból iszik a babám.

2010. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tápszeres volt a kisfiam, és teázott is cumisüvegből. De ezeken kívül soha semmit nem kapott üvegből. Tejpépet, gyümit, főzeléket, mindent kanállal. 4 hós korában kezdett eszegetni.
2010. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kanállal.

Felesleges rákapatni a gyereket a cumisüvegből evésre, mert aztán nem bírod levakarni róla a gyereket.

Etetem kanállal, közben a gyerek veri a ritmust az asztalon a kezében lévő kanállal és 10-ből 2x talán betalál a szájába, de még ráér, csak 7 hónapos.

2010. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!