Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyors lenne a fejlődése?

Gyors lenne a fejlődése?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam eldönteni miért és mire mondják, hogy gyors. Mihez képest? Minden baba egy kis egyéniség, senki nem fejlődik ugyanolyan ütemben.

De a védönő szerint a Fiamnál ez jó gyors. Kérdeztem,hogy baj-e (bár miért lenne), azt mondta dehogyis... akkor miért kell megjegyzéseket tenni?


A Fiam 6 hósan elkezdett kutyázni, 2 nap múlva kiült oldalra, majd felült és nem kapaszkodott

/támaszkodott. 1 hete mászik. Rendesen, és sokat :) Kimaradt nála a kúszás. Most volt 7 hónapos.


Nálatok egy hogy volt?

Köszi!!!


2013. máj. 16. 06:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hugom 4hósan forgott, 4,5hósan kúszott/mászott , 5hósan ült és 5,5hósan állt már.Ez a gyors szerintem...Minden baba más,lányom 4hósan hasról hátra fordult.6hós volt majdnem mikor hátról hasra.Azóta kutyázik,tolat hátra és oldalra.Most kezdett előre is kúszni.7hós múlt.Viszont elég nagy baba,anyám szerint ezért lusta.2hete volt 8520/75
2013. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó :)


A fiam 7hós volt pár napja. Akkor volt 8310gr. és 72cm-er :) Szóóóval, nem vagytok egyedül :)

2013. máj. 16. 08:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem minden babát befolyásol a nagyobb súly.Fiam 8500gramm és 72cm volt,tehát hasonló mint a tiétek és ő 5,5 hónaposan kúszott (ekkor 8100gramm és 68cm volt),6,5 hónaposan felállt,7hónaposan lépegetett és 9,5 hónaposan már önállóan ment.Erre azt mondta a védőnő,hogy gyorsabb az átlagnál,de nem veszélyesen gyors mozgásfejlődésű.
2013. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!