Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a lány, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a lány, mert elmondása szerint gyors volt neki a dolgok fejlődése-jegyben is jártunk. Van esélyem visszakapni őt?

Figyelt kérdés

Megijedt, és meghátrált, elmenekült.. Szeretném őt visszakapni, de mit tegyek? Továbbra is gyakran látjuk egymást, mert egy a társaságunk. De érzem, hogy kerül, hogy valami zajlik benne.. 2 éve szakítottunk már, de nem tudom őt elfelejteni. Azóta volt egy kapcsolata, kb 4 hónapig tartott. Azóta semmi nem volt neki, csak egy randi, de az a dolog nem fejlődött tovább. Van esélyem őt visszakapni még? Nekem nem kell más lány, senki nem tudott azóta sem megragadni úgy, mint ő. 7 hónap járás után jegyeztem el egyébként, de ismertük egymást már több hónapja előtte. Belement a jegyességbe, azt hittem, minden rendben lesz.

26/F


2011. dec. 22. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudnod kellene, mi zajlott a háttérben. Véleményem szerint egy komoly kapcsolatban kevés a 7 hónap az eljegyzéshez, ha már van eljegyzés.

Ha viszont már volt valakivel 4 hónapig...én nem futnék utána, de ez a Te döntésed. Legyél türelmes, jön még a Nagy Ő.

(f)

2011. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először vele kezdj el beszélgetni, ez tényleg gyors tempó volt, ha kezdtek megint baráti kapcsolatba kerülni, akkor felhozhatod a párkapcsolatot is csak most kicsit lassabban... és sok sikert! :)
2011. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Budwa válasza:
szerintem vmi nem tetszett neki és kidobott. Azért kerül, mert nem akar veled találkozni, mivel kamált neked és tisztel annyira h lelkiismeret furdalása van. Hogy honnan veszem ezt? Ha belemész egy eljegyzésbe, akkor szereted őt és inkább megoldod a problémát, minthogy szakíts vele. Visszakapni esélyed kb. Nulla
2011. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az korábbi exem is folyton el akart jegyezni meg összeköltözést fontolgatott, és ugyanezzel a dumával szakítottam mint a te barátnőd. Soha nem szerettem úgy istenigazából. Viszont ha a legutóbbi barátom kérte volna meg a kezem akár 1 hónap után, zokogva mondtam volna igent az örömtől és boldogan követtem volna őt akár a világ végére is. Ez a szerelem. A te barátnőd soha nem szeretett annyira ahogy Te őt. Remélem, ez elég ok arra, hogy most már végre elengedd és leszard, kivel randizik, meg hogy egyengeti az életét.


26 N

2011. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!