Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom eldönteni, ABC...

Nem tudom eldönteni, ABC Design Cobrát vegyek vagy Espiro Vector airt?

Figyelt kérdés
Ez a nagy dilemmám, úgyhogy valaki aki tapasztalt a két kocsi terén segíthetne rajtam :) A Cobrát használtan venném, hordozóstól, a Vectort újonnan, így árban kb ugyanott van a kettő. Vajon melyik lehet a jobb ?
2013. máj. 16. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
vectort venném
2013. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Espiro :)
2013. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abc design cobra a legek legje nekem sajna még használtan se volt rá pénzem (jól megkérik az árát használtan is mózessel hordival) minőségi masszív nagyon szép és a bevásárlója alul (szemben az espiroéval) nem egy vicc, hanem valóban alkalmas pakolásra.

Tudom ez nem mindenkinek szempont.

Barátnőmnek van espiro , nagyon szép csak 1. kisebb a mózese mint az abc design meg ilyen piskóta szerűen keskenyedik alul felül tehát még valódi hosszánál is rövidebbnek tűnik de neki tavaszi babája van ráadásul pici is volt tehát pont kifelé jöttek a nyárba, jóidőbe, amikor egyre kevesebb ruha kell a babára, nekem pedig őszi babám volt tehát 3-4 hónaposan bundazsákba beöltözve tuti nem fért volna már el a mózesben)

2. a bevásárlója alul tényleg olyan kicsi hogy oda egy játszóterezéshez homokozó szett, labda esetleg még az se nagyon fér. Barátnőmet ez nem zavarta mert ők csak így sétálgatni használták meg kocsival mentek amúgy sok helyre stb.

2013. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
abc, abc, abc! nekünk ez van, semmiért oda nem adnánk. használtan vettük (mózes+sport), a hordozót hozzá újonnan, tökéletes minden szempontból. jó mózesméret, masszív kocsi, mégsem nehéz, extra nagy tartórész, ami mindent elnyel, szuper szerintem a sportrésze is
2013. máj. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 as vagyok ami lemaradt hogy az espiro mellett a színe szól:)) hogy sokkal több és szebb színekben van mint a cobra:) Van persze 1-2 féle limitált szériás huzatú cobra is, de azokhoz aztán tényleg nehéz hozzájutni mivel amúgy se egy gyakori babakocsi és mint írtad használtan vennétek.
2013. máj. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 16. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező!Megtudhatjuk, végül melyik mellett döntöttél?
2013. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!