Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan adtátok az almapürét...

Ti hogyan adtátok az almapürét a babátoknak?

Figyelt kérdés

6 hós a lányom,csak anyatejes.Hétfőn kezdtem a kóstoltatást.Akkor kapta a lereszelt almának a levét.

Ízlett neki.3 napig csak levét kapta,szivesen fogadta.

Most próbáltam neki a húsát adni.Lereszeltem,kézi

mixerrel pürésítettem,de nem ette.Sőt öklendezett tőle,kiköpte,majdnem megfulladt.Mit csináltam rosszul??

Próbáltam utánna a levével kínálni,de már azt se fogadta el.Ugyan úgy öklendezett tőle. :((


2013. máj. 16. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam itthon csinálni... Mindenfélével próbáltam de nem lett igazi pürés. Nekem is öklendezett. Vettem üvegreszelőt majd azzal próbálom. De vettem boltit és simán ette, az olyan folyós..
2013. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az üvegreszelő bevált :) Várj egy-két napot és próbáld újra...az én babám a krumplitól öklendezik....így mindig újra és újra próbálom... :)
2013. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, ezért kapta a boltit egy darabig, majd utána újra próbáltam! Almát magában nem eszi meg amit én csinálok csak banánnal, krumplival, sütőtökkel!
2013. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csináltál semmit rosszul, csak a lányod nem így képzelte a folytatást :)

Én csak simám botmixerrel pürésítettem. Jó sokáig kevergettem vele, így jó püré lett. Vagy próbálj boltit, hátha az jobban püré állagú, mint amilyenre csináltad.

Csak nagyon picit tegyél a kanálra éppenhogy, hátha úgy jobban fogadja, rájön, hogy most sűrűbb kaja jön.

2013. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vettem bolti almapürét,illetve a védőnő azt tanácsolta,hogy akkor az almalé után most kapjon őszibarack levet,azt is vettem.Majd megírom,hogy tetszettek neki! :)

2013. máj. 17. 10:26
 6/7 A kérdező kommentje:

Na hát az almalé illetve a baracklé nagyon ízlett neki.

Ma kapott alma-barack pürét (boltit),de sajnos borzasztóan fájt tőle a hasa.Akkor most mit adjak neki? :(

Tanácstalan vagyok.Normális hogy fáj neki tőle a pocija??

2013. máj. 20. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj pár napot és utána újra próbáld külön-külön! Nálunk ha szorulás van a barack segít!
2013. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!