Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először almapüré...

Mikor adtatok először almapürét a babátoknak? Onnantól kezdve már folyamatosan kapta?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos múlt, és mikor a nagyot etettem almával, szinte kinézte a kezemből. Megkóstoltattam vele, és nagyon bejött neki. Most már adjak neki mindig?
2012. ápr. 25. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze adj neki ha szereti:)
2012. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn is ilyenkor adtam neki. majd kibukta, próbáltam párszor mikor lecsesztek hogy ilyen savas dolgot minek adok a gyerkenek, majd megföztem úgy jobb volt, de inkább répát adtam onnantól neki.


Ha akarod adhatsz neki, de elég savas, mindenképpen mint más dologgal lassan fokozatosan.

2012. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ×anya×3 válasza:
Persze,hogy adhatsz,ez az első gyümölcs amit lehet adni!én ahogy elkezdtem,utánna majd minden nap kapott a kisfiam.ha kimaradt véletlen 2-3 nap,akkor kicsit az elején savanyú volt neki ,de aztán benyomott egy egész pürésített almát!és ne főzd meg!!!csak ugy simán nyersen pürésítsd!ilyet még nem is halottam!!:)na mindegy!
2012. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az első gyümölcs, amit kaphat, a kérdés arra irányult, hogy nem korai-e még. Ok, hogy megkóstolta, de nem kicsi még hozzá, hogy rendszeresen kapja? Anyatejes amúgy.
2012. ápr. 25. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Csodálom, hogy még nem írták, "tönkreteszed a bélflóráját". Nagyon le tudják hurrogni a másikat, a szakszövegekkel.

Ha nem "köszön" vissza a pelusba, akkor miért ne?

2012. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!