Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy egy hetes babam...

Normalis hogy egy hetes babam minden szopizaskor kakil? Vagy ez hasmenes?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális a sok kaki ilyenkor, neki még tisztul a magzatmáztól. Az a jó, ha sokat kakil.
2013. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az biztos,hogy nem a magzatmáztól,de tisztul,igen,normális. az első válaszoló magzatszurkot akart írni.
2013. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kicsit paraztam hogy megy a hasa de akkor nyugodt vagyok ha azt mondjatok hogy ok
2013. máj. 16. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy kaja után nem tudom tisztába rakni, mert ha kicsit is megemelem a lábát kijön belőle minden :(
2013. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

Az én 1 hónapos kisfiam is szeret még most is kaja közben kakilni. Csak akkor abbahagyja a szopizást (de nem engedi el a bimbót),amíg nyomja, aztán folytatja tovább... :-)

2013. máj. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, így kell lennie. Picike még a gyomra ( majd fokozatosan tágulni fog, és akkor már nem lesz ennyi kaki), és nem fér sok minden bele, ezért az új mindig kinyomja az ócskát. Ameddig mustár sárga a kakija, és kicsit eredt tej "illatú" addig nincs gond.
2013. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális, az én babám is ilyen volt. A védőnőm azt mondta annó, h napi 10-20 kaki számít hasmenésnek.
2013. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!