Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

11 hónapos kislányom leesett(?) az ágyról ma délután. Sirt de semmi külsèrelmi nyomot nem találtam rajta.az este folyamán evett, nevetett, semmi szokatlan nem èszleltem.most valamiért mégis kétség merült fel bennem, nagyot hibáztam hogy nem vittem orvoshoz?

3.ik gyerek, persze nem volt egy okos ötlet nem elvinni az ügyeletre de 40 km-re van az első kórház.nem leoltást kérek, elég ha megnyugtattok.

Köszi


2013. máj. 16. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ettől baja lenne. A lányom annyit esett már meg akkorát, hogyha mindig bevinnénk a kórházba, akár ott is lakhatnánk. :)

Nyugi! :)

2013. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ténylegesen leesett e.a földön ült mire vissza jöttem a mosdóbol. Köszönöm a gyors válaszod. Én is abban reménykedtem ha van valami annak már lenne tünete. Akkor aludhatok nyugodtanent a zöld kéz :)
2013. máj. 16. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedul volt az agyon? Jajj, meg nagyon kicsi szerintem. Egyebkent sok baja nem lehet. A fiam a pelenkazorol esett le, mig apa lehajolt pelenkaert, en bevittem a korhazba, de meg csak egy kek folt sem volt rajta.
2013. máj. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!