Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen 9-10 hónapos babátok...

Milyen 9-10 hónapos babátok napi étrendje?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

9 hós kislányom van.


8 körül kalács, kenyér stb. +tápszer 200-250ml

10-11 körül gyümölcs

13-14 körül fözelék

17 körül krémturo, turorudi

20 tejpép, tápszer

2013. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hónapos.Első válaszoló!Te mióta adsz neki kalácsot, krémtúrót és túrórudit?
2013. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9,5 hós

Reggeli: tápszer

Tízórai: gyümölcs

Ebéd: főzelék

Uzsonna: főzelék vagy tejpép, hamarosan kezdjük a tejtermékeket és akkor kap majd joghurtot és túrót is.

Fürdés előtt kenyér, fürdés után tápszer.

2013. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

10 hónapos


reggeli 7-8 körül tápszer

tízórai 10 körül valamilyen gyümölcs

ebéd 12-13 körül főzelék

uzsonna 16 körül tejpép,krémtúró,joghurt ilyesmi

vacsora 19 körül tápszer


Most fogom leváltani a vacsoráját is kanalazni való ételre csak még tanácstalan vagyok hogy mit is kellene adnom neki. főzeléket kenyeret vagy nem tudom

2013. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kalács alatt bolti kalácsot értetek? Az én babámnak még nincs foga és nem tudom így mit adhatok neki. Túró rudit még nem próbáltam. Azt rendesen csokival együtt adhatom. (ja 9 és fél hónapos)
2013. máj. 17. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is akkor adtam neki először kenyér belsőt,mikor még nem volt foga, de a nyálával és az ínyével ügyesen elmajszolta. Kis darabkákat szerintem rakhatsz a szájába, majd meglátod,hogy tetszik e neki vagy sem. Túrórudit én is szoktam neki adni általában ebéd után kap,nasi gyanánt. a csoki részét én le szoktam enni róla,és csak a túrót adom neki. vagy natúrt vagy barackosat vagy valami más gyümölcsöset szoktam neki adni. azt is ügyesen elmajszolja,bár neki már van 5 foga!
2013. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es voltam
2013. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen nem kel hozzá fogacska! (:

Az első vagyok, én 6-7 hó óta adom neki.

A turó rudi csokiáz én nem adom oda csak a turot, de ha picit olvat a csoki abbol is adok.

2013. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!