Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Savanyú szagú széklet. Miért?

Savanyú szagú széklet. Miért?

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Fogzás? Savanyú a 14hóanpos fiam széklete..
2013. máj. 18. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
hígnak nem híg,tehát nem hasmenéses?mi 1 hete voltunk rotásak és annak nagyon savanyú szaga volt!
2013. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem evett sok tejes ételt? A kisfiamnak akkor szokott lenni savanyú szagú kakija.
2013. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem eszik tejet, mert tejallergiás.

Hígnak nem feltétlenül híg.

Az elmúlt hónapban 3szor volt széklet vizsgálat, rota kizárt, más jel sincs rá amúgy.

2013. máj. 18. 21:11
 4/6 anonim válasza:

én jártam csecsemőgondozási szakkörre :) először is a fogzástól a gyerek nem lesz sem lázas, sem hasmenéses, se semmi ilyesmi. a széklet pedig az anyatejtől lesz aranysárgás és savanyú szagú. de mivel 14 hónapos, így már megy a hozzátáplálás, tehát már gondolom normál állagúnak kéne lennie.

hogyan állapították meg a tejérzékenységét? örökölte? mert az állati eredetű (főleg tehéntej) adása 3 éves korig elkerülendő lenne, mert rendkívül allergén.

2013. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves 3. ezt nem tudom hasznos válasznak ítélni..

Mint írtam, nem kap, és soha nem is kapott tejet, sőt tejterméket (sajt, túró) soha nem kapott...

A szakköröd meg nem tudom mit takar magában, de a fogzástól lehet savanyú a széklet szaga..

Köszi a választ.

2013. máj. 23. 08:45
 6/6 A kérdező kommentje:
és nem örökölte a tejallergiát.
2013. máj. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!