Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a csirkemellet...

Hogyan kell a csirkemellet elkészíteni a főzelékhez a 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Felkockázom, megfőzöm, a saját levével összeturmixolom? Hogy kell tárolni, ha le akarom fagyasztani? Jégkockatartóban? Sós vízben kell megfőzni?
2009. okt. 2. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogy leirtad. De inkabb ne sozd, hanem a DM-ben lehet kapni somentes Vega-mixet, ebbol rakjal bele egy piciket. Ez olyan, mint a Vegeta, csak nincs benne szinezek es so. A husit nem magaban adod majd gondolom, hanem fozelekbe. En nem a husi levevel szoktam higitani, hanem a zoldseg fozolevevel. En osszeturmixolom a zoldeseggel, tehat keszen rakom el a melyhutobe.
2009. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfőzöd, felvágod kis darabokra, kb 1x3 cm, be egy dobozba, és mehet a fagyasztóba. Én ezt nagyon szerettem, utána ha főztem egy főzeléket a kicsinek, csak egy darab csirkemell (később 2-3 db), apróra vágtam a szálirányra merőlegesen, bele a főzelékbe és eheti is. Én egy nagyon pici sót minden főzelékbe tettem. (Jódmenteset, gyufafej nagyságnyit)
2009. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!