Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik, nem iszik semmit a...

Nem eszik, nem iszik semmit a babám a tápszer mellett.6 hónapos, a súlya gyarapszik, de ilyen melegben csak kellene egy kis plusz folyadék. Mit tegyek, hogy igyon?

Figyelt kérdés
A hozzátáplálást kb 1 hónapja kezdtük, de még mindig csak kóstolgat, azzal sem haladunk. Ezen nem is görcsölök, majd megszereti, viszont ilyen melegben innia kelene egy kis plusz folyadékot, de nem. Sem víz, sem tea( 4 félét próbáltunk) sem gylé, sem cumisüveg, sem pohár, sem csőrös...félek a hőségtől.
2013. máj. 19. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen, most lesz 1 éves, mióta azt eszi nagyjából amit mi, azóta hajlandó csak inni. Kínálgatni kell, ha szomjas lesz majd inni fog.
2013. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Szerencsére még nincs tikkasztó meleg, de hidd el, ha nagyon szomjas lenne, inna :) Ne aggódj!
2013. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj!! Mintha az Én fiamat írtad volna le annyi különbséggel, hogy ő anyatejes volt. Áprilisban született és 1 éves kora után azaz 15 hónaposan kezdett csak el inni és enni is. Szaladtam a védőnőhöz, hogy mit csináljak hisz kint 35 fok , bent sem sokkal kevesebb és a kicsi nem hajlandó semmit elfogadni. Azt mondta ne aggódjak tegyem többet mellre. Hízott is rendesen. :D

15 hónaposan is csak egy séta alatti vásárlás alkalmával mondom megpróbálom szívószálas kisüdítővel megitatni, és láss csodát elfogadta, első pár alkalommal nyomtam a dobozka oldalát szép óvatosan, aztán kb a 3-4- próbálkozásra már magától szívta ügyesen. Így mi azzal indítottunk.

33 hónapos koráig szoptattam és nem látom sem Én, sem a védőnő, sem a háziorvos hátrányát annak, hogy 15 hónapig csak anyatejen élt a kicsim.


Ne aggódj!!! Azért egy tipp próbáld meg kiskanállal vagy pici citromos vízzel.

2013. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!