Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett hogyan...

Szoptatás mellett hogyan lehet fogyni, hiszen szükséges a rendszeres, tartalmas étkezés és a rengeteg folyadék, a mozgás pedig csak séta a babakocsit tolva!?

Figyelt kérdés
Második lányomat szültem, az elsőnél semmi gáz nem volt, annak ellenére, hogy ő is szopizott, egy-két hónap alatt visszaálltam a normál súlyomra - 52 kg. Most, 31 évesen 3,5 hónapos kislányom mellett szinte még mindig az a súlyom, amivel szülni mentem - 70 kg. Nem zabálok ész nélkül, de azért szénhidrátra szükség van, hogy legyen tej. Mozogni is mozgunk, sétálunk nagyokat és mégse megy le egy deka se, ráadásul már majd beszakad a derekam. Olyan vagyok, mint egy disznó, csupa háj, meg hurka, és bármit teszek, semmi látszatja. Vagy csak nagyon türelmetlen vagyok, de annyira bánt, mert nem tudok úgy végigmenni az utcán, hogy a második megjegyzés ne az legyen: "Hogy te mennyit híztál!"
2010. ápr. 11. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 19 hónapja szoptatok, és még mindig rajtam a felesleg (12) 32 éves vagyok, és attól tartok ez most már lassabban megy le mint 5 évvel ezelőtt. Nekem kb 4x gratuláltak szülés óta a "terhességemhez". Nekem a hasam maradt nagy:(
2010. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amig szoptatsz raktároz a szervezeted, a hormonszintedből tudja, hogy babád van, őt védi. Azaz ha nem az a tipus vagy, aki hipp-hopp lefogy pont a szoptatás miatt, akkor sajnos marad az odafigyelés, a rendszeres de enyhe sport, és a türelem :(
2010. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, hogy megértőek vagytok! Az a hatalmas pocak, amibe a Kis Albérlőm lakott, most egy kb. 5-6 cm vastag zsíros falú lebernyeg, amit a nadrágba se lehet belegyűrni, mert abba már benne van a koffer... Ez a rengeteg feles zsírszövet a hasi bőr alól diétával vagy felülésekkel leküzdhető?
2010. ápr. 11. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám után csak akkor indultak meg végre lefelé a kilók mikor abbahagytam a szoptatást.


Most a lányom 5 hós, még csak szopik, tornázom mindennap 1 órát, dvd-re abban van has, comb, farizom, minden, de FOGYNI nem fogytam tőle, kicsit átrendeződtem talán.

A hasizmom már erősebb jóval mint volt de nekem ez a megnyúlt bőr ugyanugy ott van sajnos :(( Azon csak a plasztika segít szerintem:(

Ráadásul szeretnék még sokáig szoptatni de ha ennyire nem mozdul a mérleg nyelve akkor még jó sokáig leszek több kiló a kelleténél..:(

2010. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
A mozgással vigyázzatok, mert a közben termelődő tejsavtól fájhat a hasuk. Ráadásul a fogyókúra miatt méreganyagok halmozódhatnak fel a tejciben.
2010. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, tudom mit érzel.

Én is 50kg val kezdtem a terhességet és 70-el jöttem haza a kórházból.Sirva fakadtam. Most 16hónapos a kisfiam, még cicizik, elég sokat.Már rég óta újra 50körül vagyok.Az elsö pár hónap alatt lement.

Igen is kell mozogni, elöször nyújtó lazitó gimnasztika, hasizom hátizom. Aztán lehet futni.Kell a szénhidrát, de este probálj meg salátákat, vagy gyümölcsöt enni, tele vannak folyadékkal. És a lényeg h minden mozgást fokozatosan, renszeresen csinálj.Ha kitartó vagy nyárra lemegy a felesleg.

2010. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!