Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabák mindig sírnak, ha...

A kisbabák mindig sírnak, ha éhesek?

Figyelt kérdés
Én most fordítva tenném fel a szokásos kérdést, mi szerint ha a baba sír, akkor lehet, hogy éhes. De mindig sír, ha éhes?
2013. máj. 19. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ha egészséges, igen.
2013. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Az enyém nem mindig sír ha éhes.6 hónapos.Ő van,hogy nem enne 5-6 órán keresztül ha nm kínálnám....
2013. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán nem kötelező sírnia. Lehet, hogy csak nyugtalan, cuppog, bekapja az öklét, keresi a cicit, és csak a végső állomás a sírás (vagy az sem). Minden baba más!
2013. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
MINDEN baba sír, ha nagyon éhes! Ha csak cuppog, az még nem éhség. Ahogy a sírás sem mindig jelenti, hogy etetni kell. Sírhat, mert fáj a hasa, melege van, fázik, unatkozik. Ilyenkor csak árt, ha feleslegesen etetik.
2013. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
9 hónapos babám még soha nem sírt azért, mert éhes volt, pedig egészséges. Újszülött korában sem evett gyakran, most meg ha nem kínálgatnám nem tudom mikor kérne magától, pedig eszik rendesen, amikor megkínálom. Mivel fél 6-kor kel, 6 körül szoktam etetni. Nemrég voltunk vérvételen, ahol 9-kor végeztünk. Még akkor sem reklamált a kajáért.
2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban minden baba más.. viszont legtöbbször, a legtöbb baba nagyon sír ha éhes.
2013. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert a 2 hónapos kisbabánk már végigalussza az éjszakát, ami azt jelenti, hogy este olyan 9-től másnap reggel 7-ig, fél 8-ig simán alszik. Persze az éjszaka folyamán van egy kis nyöszörgés, de nem ébred fel, nem sír. Akkor tehát nem éhes éjszaka? Napközben sírdogál, ha éhes..
2013. máj. 20. 08:25
 8/8 anonim ***** válasza:

A kislányom is végig aludta az éjszakát, aggódtam én is, felkerestem az orvost is, hogy valami baj lehet, mert nem ébred éjjel (már születése óta). A doki mosolyogva azt válaszolta: "Örüljön neki!"

Néha 2-3 felé ha felébredtem, azért át szoktam óvatosan pakolni (fel sem ébredt rá), így reggel nem volt 2 kilós a pelus :)))

2013. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!