Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok mennyire volt nehéz...

Nálatok mennyire volt nehéz az az időszak, amikor átállt a babátok az egyszeri alvásra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom 10 hónapos,éjszaka szépen alszik, végig, de nappal ebéd után plafon a fél óra, utána pörög. Nekem nem nehéz, bár sokszor jó lenne ha kicsit többet aludna, vagy többször. De sokat sétálunk,meg megyünk a játszótérre, ezeket nagyon élvezi,így nincs hiszti vagy nyafogás :) Ha időjárás miatt itthon vagyunk akkor sokat játszok vele,de én mondjuk abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy akár 2 órát is eljátszik egyedül, addig én vagy pihenek vagy csinálom itthon a dolgomat.
2013. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon jó alvó, anno a lányom is az volt. Nála nem okozott ez nagyobb gondot, kb. 1 hét alatt átállt. A fiamnál ez hosszabb idő volt, de nem nehéz, csak egy kicsit kellett a napirenden változtatni, sajnos pont akkor alszik,amikor a nagyért kell mennem...
2013. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10 hónaposan állt át egy nappali alvásra, és innentől lett nála minden jobb. Amíg 3x, aztán 2x aludt sokkal kevesebbeket aludt, és valahogy mindig fáradtnak tűnt.

Mikortól 1x aludt, már több ideig húzta és így a napunk sokkal jobban telt. Szóval nekünk ez nem nehéz, hanem jobb időszak volt.

2013. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Off, bocsi, kedves 1. neked a 2 óra alatt miket játszik a babád, h ennyire lehet mellette unatkozni? Végig ül és matat? Nem megy felfedező körútra?
2013. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hatalmas járókája van, van sok készségfejlesztő játéka és azokat "gyakorolja". ücsörög, álldogál,engem figyel.. :) Soha nem volt az a dajkás típus. Felfedező körútra akkor engedem ha én is ott vagyok,és vigyázok rá, figyelem miket csinál stb... Emeleten vannak a hálószobák és a gardrób szoba is, úgyhogy felügyelet nélkül nem lehet őt kirakni a földre. Meg most tanul járni,de még sokszor elesik, és nem mindíg sikerül kikorrigálnia az esést, ezért is vagyok ott,hogy a kis buksiját védjem,ha úgy látom "rosszul" fog esni
2013. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minden sokkal jobb lett, mindig az elso alvas volt az ami 2 perc alatt sikerult, aztan az utolsonal mar egy orat is szenvedtunk. Igy hogy csak egy lett megszuntek a hosszu altatasok. Es a 40 perces alvasokbol lett 3 oras, bar ez mara mar masfel orara csokkent, de sokkal jobb igy, sokkal kiszamithatobb a napunk
2013. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdett el átállni, olyan fél 11-11 körül aludt el. De akkor volt az óraállítás, így már fél 10-kor elaludt. Akkor megint 2x aludt egy ideig, és 8 hónaposan állt be fixen az egy alvásra. Akkor még max 11 körül aludt el, és alvás után ebédelt, de szépen tolódott kifelé, és egy idő után már ebéd után aludt.
2013. máj. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 djudit ***** válasza:
Nálunk az ebédet 11-re elore kellett hozni, mert már szinte csukott szemmel evett szegénykém. Az átállás nehezebb volt, mert csak több hét után vált stabillá az egy alvás, addig attól függoen, hogy reggel mikor ébredt (sajnos a fogai miatt néha 5-6 között indította a napot), ha korán, akkor kellett a két alvás. Ez azért volt rossz, mert nehezen tudtam elore tervezni, csak aznap reggel, mikor eldolt, hányat fog aludni. Most már 2 éves :)
2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!