Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babanak tej is jon fel a...

Ha a babanak tej is jon fel a bofivel az azt jelenti hogy jollakott? Vagy sok levegot nyelt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kevés jön fel , az azt jelenti, hogy jól lakott és a felesleget büfögi fel. Ha sok jön fel, és rendszeresen, akkor viszont valószínű, hogy a gyomorszája nem zár rendesen. Ez a reflux .

2009. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, koszi a gyors valaszt :) Reggelente szokott nagyobb mennyiseget, hisz ejjel ugy szopik h nem bofiztetem. Nappal is neha neha jon fel tej a kisfiamnak, de nem tul sok. jo babazast!
2009. okt. 3. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
ha még olvasod! első babád? Csak azért kérdem, mert sokan esünk abba a hibába, hogy nem merjük megbüfiztetni a kicsit, ha már elaludni látszik kajcsi után! Én se mertem, de ez gond lehet. A felesleges levegőnek, kajcsinak muszáj utat engedni, mert ez alvás közben zavarja, vagy a felesleges kaja ha feljön, lehet hogy amikor visszanyeli félrenyel. Tehát javaslom, hogy éjjel is büfiztesd meg,ill. minden kajcsi után vagy 10 percig , mert fontos! Az én babám van, hogy még félóra múlva is büfizik egyet-kettőt napközben. Még egy dolog. Ha egy baba álmos, a büfi nem ébreszti fel, nyugi! Utána még békésebben alszik!
2009. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!