Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha több alkalomal is kifolyt...

Ha több alkalomal is kifolyt a pisi a pelenkábol, azt jelenti hogy váltanom kellene nagyobra?

Figyelt kérdés
4es Pampers-et használunk és 11 kg a lányom.
2011. júl. 1. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kellene. Nézd meg, nem áll el valahol? Mennyire éri össze a tépőzár? Ha nem szorosan éri be, akkor válts 4+-ra ne 5re mert az nagyon nagy.
2011. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában azt jelenti, szerintem nálatok is!

Nem egyszer válaszolták már itt, hogy 11 kg körül 5-ösre váltottak, mert a 4+-os szinte ugyanaz, mint a 4-es, nedvszívásra is, ezért jobb rögtön az 5-öst használni.

Nekem még pici a babám 7 kg sincs egészen, de már 4-es pelusokat használunk, mert éjszaka kifolyt a pisi (és nem azért, mert rosszul adtam rá, hanem már kell a nagyobb nedvszívóréteg, amúgy is szorította már a combját a 3-as, meg derékban is rövidnek tűnt).

Még Huggies-ból is 4-est veszek éjszakára, hiába, hogy az elvileg 8 kg-tól van (nem folyik ki a combjánál és szorosan rá tudom adni, legalább a derekánál is jó magasan van).

Biztos, hogy 10 kg körül váltani fogok egy méretet megint, sosem várom meg a felső határt (Pampersnél pedig teljes képtelenség a 4-esbe belepréselni egy 16-18 kilós gyermeket, nem is értem miért írják rá, hogy addig használható!).

2011. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10,5 kg volt a kisfiam, amikor 4-ről 5-re váltottunk. Hiába lett volna még bőven jó kg alapján a 4 és 4+, egyik sem bírta a pisit. Ahogy váltottunk, rögtön megszűntek a gondok. Én se értem, hogy írhatnak rá ilyen súlyhatárt, akkora baromság, hogy nem is igaz. A 4-es pelus épphogy takarná szerintem a fütyijét, rá se tudnám sehogy adni, pedig még csak 13,5 kg...
2011. júl. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most vettem babylove pelust abban dupla a belső védőgát, abból szerintem nehezebben pisilne ki. Sajnos a méret az nem feltétlenül igaz minden babára, pl ha a fiam hirtelen nő vagy hizik akkor van hogy nem jó a pelus. Aztán két hét múlva meg megint jó, mert a hízás után nyúlt.
2011. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!