Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 3.5 hónapos babád?

Mit tud a 3.5 hónapos babád?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Feküdni, aludni, enni (anyatejes), büfizni, üríteni. Időnként figyeli a mellette levő mozgó tárgyakat, a tesó hangoskodására összerezzen, mosolyog.

A tiéd mit tud?

2013. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
detto ezt:) mostmár tépi fogja aruháját vagy a cicimet gyömöszöli, még nem forog, anyatejes figyeli a mozgo tárgyakat és ütögeti ökez
2013. máj. 21. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:

figyel mindent, sikitozik, vigyoroh, megfog és a szájába töm mindent, megprobál hasbol felülni ami persze nem sikerül. Nincs el vízszintesen csak a játszószőnyegen! hason felkönyököl sokáig tartja a fejét! :-)

Nálad?

2013. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ennyi idősen hátról hasra fordult egy irányba és vigyorgott, dumált :)
2013. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja láttam :)

Azt még kihagytam, hogy állandóan teker, kézzel lábbal :) És Nyál Nyál Nyál mindenütt :))))))

Utolsó voltam.

2013. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már 3-as voltam nem utolsó :)
2013. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit a tobbiek is leirtak bar megfordulni meg nem tud de mar probalkozik :) es meg ha jo kedve van a vigyorgason felul berrwg dumal kopkod zummogo hangokat ad ki.. :))
2013. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-eszik, alszik,

-a csörgőit fogdossa,

-tartja a fejét hasonfekvésben. (bár van amikor egyáltalán nem, mert lusta)

Dumál, állandóan dumál...

-rengeteget nyög. Ha elmegyek mellőle nem játszik el egyedül max.5percet, és már kiabál is..

-az öklét rágja állandóan.

-Testével kicsit próbál már kifordulni, de még nem megy neki az átfordulás.

-Mosolyog a tükörképére.

2013. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém 2.5 hónapos,de hasonló dolgokat csinál ő is.

Sokat beszélget,mosolyog,rágja az öklét,rongyocskáit,játszik a nyálával (buborékozik). Már régóta tartja a fejét,kinyomja magát,lendületből hasról hátra fordul (ennek nem örülünk).

Tárgyakat még nem fog meg tudatosan,de a játszószőnyegen véletlenül eltalálja a játékokat kezével-lábával és sokáig nézegeti őket,beszélget velük.

2013. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!