Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fog kibújása viselte...

Melyik fog kibújása viselte meg legjobban a babátokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos mindegyik, és még 4 hátra van:(

Mondjuk utoljára jött ki egyszerre hat( a négy szemfog, és két kisörlő), akkor egyszer hőemelkedése is volt, de a nyűgösség, alvási problémák végigkísérték a fogzást. Az alvás az visszaállt a normális kerékvágásba, ( egy kis segítséggel)miután kibújtak a fogak.

2013. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szugyi ***** válasza:
Az első 4 könnyen ment(imádtam az eszem a borostyán kő nyaklánc miatt) aztán tiszta káosz felborult minden amit 7 hónapig építgettem (napirend)!aztán pici szünet és most 17 hónapos és ugy látom bár sokak szerint nem létezik de jön az egyik nagyörlője.
2013. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szemfogak voltak a legrosszabbak. A többinél változó, volt, hogy nyűgösebb volt, volt, hogy meg sem éreztük, csak rá pár napra láttam, hogy kibújt egy új fogacska. A szemfogakkal viszont jól elhúzódott a nyűgös-sírós időszak, enni is alig akart.
2013. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!