Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a gyógyszert...

Mi a véleményetek a gyógyszertári popsikenőcsről?

Figyelt kérdés

Én a kőolaj miatt aggódom, ahogy utána olvastam teljesen negatív a véleményem róla. Találtam egy ilyet is: [link]

Szerintetek mivel kenjem a baba popsiját akkor???


2013. máj. 21. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A belinkelt oldalon nincs is benne a gyógyszertári kenőcs.

Legalábbis amit nekünk ír fel a doki, gondolom ez egységes, ung infantum fono dos - van ráírva, ez a neve.

Nekem ez teljesen bevált.

2013. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van amit az 1 válaszoló írt! Nálunk jobban bevált mint a drágább fajták!
2013. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez a fura nevű a gyógyszertári: Antiphlogisticum pro infante :)
2013. máj. 21. 22:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor több fajta gyógyszertári van? Ezt nem is tudtam...
2013. máj. 21. 22:12
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

unguentum neonatorum


nekünk ezt írják fel a kerületben


egyébként meg nem használom, csak ha épp piroska a babám popsija, de alapból nem kenem

2013. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden ismerős kismama gyógyszertárit használt, éppen attól függően, hogy mit írtak fel az orvosok. Mi is annál fogunk maradni, hiszen sokkal jobbakat hallani a gyógyszertáriakról, mint a hagyományosan kaphatóakról. Persze, azért majd meglátjuk, hogy mit visel majd jól a babóca bőre. Augusztusban kiderül. :)
2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ungeutum infantum (gyógyszertári, és "csodaszer":)Bár az én babám nem volt érzékeny bőrű, nem tudom nehezebb esetekkel is ilyen jól elbánik-e.
2013. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett a kislányom gyógyszertárit használtunk 2-hónapig .Utánna váltottam niveára és gombás lett tőlle a kis nunia szenvedtünk vele 2-hétig mig rendbe nem jött,és visszaáltam a gyógyszertárira azóta semmi baja még ki sem pirosodik neki 20-hónapos kislány.
2013. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ahogy látom mégsem olyan mumus ez a gyógyszertári, ha így bevált mindenkinek! :) Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 21. 22:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez vált be az összes többitől kipattog a popsija.
2013. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!