Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád a kislányodnak a Bogi...

Adnád a kislányodnak a Bogi vagy Boglárka nevet, milyen lány jut eszedbe a névről, ismersz ilyen lányt, milyen ő?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahány Bogi annyiféle. Tengernyi Bogi van felénk, meg nem mondom, hogy melyik milyen.

Szép név egyébként.

Alapvetően egy kedves kis barna hajú lány jut róla eszembe.

Felnőttként viszont nem tetszik ez a név, csak kislányként.

2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem adnám, bocsi, de szerintem nagyon gagyi kis név:$
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
2.vagyok, jó, bocsi, nem gagyi, de szerintem nem szép név:$ :)
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc nevem, van is a családban Boglárkánk, tündéri szép, okos, barna hajú, barna szemű, csacsogós, bújós kislány. Igazi kislány! :) Imádom ezt a nevet... de lehet, hogy igazából a viselője miatt imádom, mert amúgy mikor lány nevet válogattunk, ez valahogy nálunk nem is merült fel.
2013. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ez a név. Fiam ovistársa is Bogi, ő egy tündéri barna hajú cserfes kislány.
2013. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Több Bogi van a környezetemben, de közvetlenül csak kettőt ismerek.

Egyikük egy tüneményes, aranyos, kedves 10 éves kislány, a másik egy 8 éves okoskodó, hisztis, pámpilla kis idióta.

A név egyébként nekem nem tetszik. Nem szeretem azokat a neveket, amik kicsinyítő képzősök. Boglárka, Boróka, ...

2013. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó név. A Bogi becenév tetszik jobban, mint a Boglárka, de akkor is a hosszabb alakot adnám. Nekem nem tetszenek az ilyen becenévnevek. Ezt még nem hallottam hogy lehet, de pl. az Orsi borzalmas.
2013. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikerlányaim vannak, az egyik Orsi a másik Bogi. Szerintem cuki név a Bogi, amúgy mindkét lányom cserfes, barna, huncut.... 8 évesek.
2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kislányt simerek. viszont Bogi nevű kutyust kettőt is. Amugy nem adnám de nem a kuty nevek miatt csak gy nem tetszik bár messze nem a legrosszabb név. Kislánynak még cuki de felnött korban már furibb.
2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Igen adnám, ha nem lenne már a családomban. Én aranyos Bogikat ismerek, szerintem egy nagyon szép név.
2013. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!