Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnád a kislányodnak a Bella...

Adnád a kislányodnak a Bella nevet, neked hogy tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
A Bella női név több nyelvben előfordul, mint a -bella végű nevek önállósult beceneve, ezenkívül az olaszban és a spanyolban önálló jelentése is van: szép.

2013. jan. 24. 17:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem igazán tetszik...
2013. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Indoklást is kérnék.
2013. jan. 24. 17:36
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sem tetszik :-(

A Debella szó jut róla az eszembe.

2013. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem nem adnám.Ez megint arra utal hogy a legdivatosabb film föszereplöje miatt adjuk gyerekünknek:(A masik oka:szomszedom borzos.kutyaja is Bella:)
2013. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

A hangzása, meg nekem olyan tramplis, ne haragudj, másképp nem tudom kifejezni :)

Persze ez csak az én véleményem, ha nektek tetszik, akkor nincs kérdés! :-)

2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik és adtam volna a lányomnak. Benne volt abban a pár névben, amit kiválasztottunk. Csak sajnos anyukám annyira leszólta, hogy végül egy másik mellett döntöttünk, ami legalább annyira tetszik.
2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
nekem tetszik ( többségnek biztos az alkonyat miatt nem ) de volt egy kollégám akit Kovács Izabellának hívnak és neki tök jól áltt... vagyis te a Bellát írtad de Izabellaként is szép :)
2013. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem csúnya név, de nekem annyira nem tetszik, hogy a lányomnak adjam. Talán azért mert több kutyát is "ismerek", akit így neveztek el és ez jut eszembe. De például az Annabellát nagyon szépnek tartom.
2013. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Az Izabella az tényleg szép, de a Bella..hát nekem az alkonyat eszembe sem jutott őszintén szólva, nekem is a Debella ugrik be róla, meg a trampli, amit már írtam is :)
2013. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha az alapján akarnánk nevet keresni ami egy filmben nem szerepel vagy nem főszereplő viseli akkor elég kevés nevet tudnánk felsorolni... ( jó persze nem adnék Rosalindát :D )de az egyik barátnőm pl. Vivien és ő a Micsoda nőből kapta a nevét még anno :D :).. mégis szép név
2013. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!