Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy hirtelen...

Normális, hogy hirtelen ennyit alszik? A mozgás miatt lenne, vagy lappang benne valami?

Figyelt kérdés
5 hós babámra 2 hónapos kora óta az volt a jellemző, hogy végigaludta az éjszakát 9-10 órát, és nappal nem aludt szinte semmit, max. séta közben a babakocsiban egy kicsit. Egy hete nagyon aktívan elkezdtett mozgolódni, egész nap forgolódik, próbálkozik a kúszással, folyton küzd valamiért. És 3-4 alszik nap közben. Tegnap összesen 6 órát aludt, de éjszaka ugyanúgy átalussza a 9-10 órát. Most is alszik, pedig 8-kor kelt, aztán délelőtt is aludt egy órát, most megint játszott egy nagyot, de nyűgös lett, betettem az ágyba és el is aludt. A sok mozgástól fáradna ki ennyire? Vagy lehet, hogy beteg kicsit? taknyos, de amúgy nincs láza meg semmi egyéb. Apuka viszont beteg.

2013. máj. 22. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A babák állandóan változnak, néha teljesen átalakítják a napirendjüket! Ha más "panasza" nincs, akkor hadd aludjon, élvezd ki!

Amúgy olyan változékony idő van, hogy nem csodálom, hogy a babák is aluszékonyabbak! És a mozgásban is jobban elfárad!

Szóval pihenj vele te is!

2013. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ketteske ***** válasza:

Jó,hogy kiírtad ezt a kérdést,mert nálunk is egy az egyben ez van. 5 hós baba, eddig semmi alvás napközben, max 1-2 óra, most meg délelött is aludt 3 órát és most is húzza a lóbőrt. :)

Szerintem is a sok mozgás fárasztja ki őket meg ez a hülye idő.

2013. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Csak azért aggódtam, mert apa is beteg, attól féltem, hazahozott valamit, de más tünet tényleg nincs. Ma is aludt összesen vagy 5 órát, de délután együtt összebújva :). Igazatok van, kiélvezem :)
2013. máj. 22. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!