Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 4hónapos babám...

Normális, hogy 4hónapos babám ha az ölemben van, húzza fel magát és felakar ülni?

Figyelt kérdés

Most lesz 4hónapos és ha az ölemben van, állandoan megfesziti a hasizmait, összehúzza magát és láthatóan próbál felülni. Néha félig sikerül is neki. Persze teljesen nem bir, de nem sok hiányzik.

Ez most mi akar lenni? Még nem is forog egyik irányba sem, csak épp egy picikét. De még nem fordult át egyszer sem, felülni meg már majdnem feltud???



2013. máj. 22. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Az enyém is ezt csinálta. Most 5 hónapos és már állni szeretne :). Szerintem mozgékony babád lesz. Forgolódik már? Ha nem, próbád meg azt "erőltetni" kicsit, és akkor hamarabb megerősödik az ülésre, ha annyira szeretné. Nekem már forog mindkét irányba, kúszik és tegnap óta ül :). Nagyon kíváncsi vagyok, mikor áll fel.
2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem forog. Csak kifordul oldalra, de a hasára nem fordul át. Bár látom, hogy szeretné, dehát nem megy neki. Egyébként sokat van tornáztatva, az orvos ajánlotta, mert elég lusti baba /szeritnem nem, de mindegy/. Felhúzni ülésbe is kell naponta 3-4x, gondolom emiatt tetszett meg neki az ülés, és akarja ennyire.
2013. máj. 22. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zx1Lt69W4PU


Mi így gyakorolgattuk és nagyon élvezte. Mindig hatalmasakat nevetett, amikor sikerült átfordulnia. Ha már magától is próbálkozik, akkor érdemes kicsit így rásegíteni. Neki 1 héttel rá sikerült magától is, hogy elkezdtük és azóta meg sem áll és rohamos lett a fejlődése.

2013. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi. Megfogjuk próbálni :)
2013. máj. 22. 21:02
 5/5 anonim válasza:
az én kicsi fikam 4honapos mult és ö is állandoan ülni akar egésznap erölködik,ez normális szerintem,meg hát minél többet erölködik annál elöbb sikerülni fog meg erösödnek az izmai,az lenne inkébb baj ha nem adná jelét az ijesminek.ugyhogy szerintem ne agodj
2013. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!