Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babának adhatok...

5 hónapos babának adhatok kubut? Mennyit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 09:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Miért kéne neki? Táoszeres? vagy szopik? Ha tápszeres sima vizet adj neki ha szomjas, ha szopik és van elég tejed nem kell semmi. Miért akarsz agyon cukrozott dolgot adni neki? Ajánlom hogy majd nagyon nézegesd az összetételét a dolgoknak amit majd adsz neki. Rengeteg a szuvas fogú gyerek, mert a szülők tömik a cukros mű kajákkal. Egy babának egyáltalán nincs szüksége hozzáadott cukorra még a bébi ételekben sem.
2013. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
születésétöl kedzve tápszeres és már fözeléket is eszik 4 hós korától az orvos utasitására
2013. máj. 23. 10:43
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres babának is elég a víz. Én teát sem adtam a lányomnak soha. Persze ha beteg lett volna kapott volna, de szerencsére még egyszer sem volt. Gyümilevet is max. olyat adnék, amit otthon csinálok és nincs benne cukor, tartósítószer és más vacak. Ne dőlj be a reklámoknak! Hidd el ilyen cukros hülyeségek nélkül is boldog lesz a babád. És ami fontos, egészséges :-)
2013. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%
szerintem is elég a viz. késöbb ráér hozzszokni az izesitett dolgokhoz. Ha most rászoktatod késöbb tutinem fogja elfogadni a vizet
2013. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az enyém 14 hónapos és nem ivott még ilyet és nem is fog még egy darabig. Ittál már ilyet? Borzalmasan édes! Szerintem szörnyü íze van egyébként is.

Az uncsim kisfia majdnem éhen halt mert ezt a sz@rt itatták vele és nem akart enni meg inni sem mást!

2013. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%

nem értem, miért kell leordítani szegényt?!?!

egy kérdést feltett, amire várt egy értelmes választ, nem bunkózást!

sztem örült volna ennyinek is, h : nem, mert még neki nem való. kész...

2013. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Osztom az utolso velemenyet! Borzaszto, mintha egyesek csak arra varnanak, hogy lehordjak, es letudatlanozzak a masikat, ezzel magukat felsobbrendunek tuntetve fel! Sajnos ez rolunk allitja ki a szegenysegi bizonyitvanyt! Kulturalt (nem kioktato) valasszal is berte volna a kerdezo...szerintem...
2013. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hogy már nem kólát akarsz neki adni! Szegény gyerek!!!!
2013. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom ne adj neki, mert az még nem neki való!

Komolyan mondom azért néhány válaszoló olyan stílusban válaszol, mintha a Kérdező mérget akarna adni a gyerekének!

2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!