Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feltétlenül szükséges egy...

Feltétlenül szükséges egy babának a járássegítő? Hamarabb megtanul tőle járni?

Figyelt kérdés

...nem botlik fel vele,pl a küszöbön?Milyen borítású talajon lehet használni?

...bocs a sok kérdésért,nemsokára 1 éves a kisfiam,ajándékötletként merült fel bennem,de ha azt mondjátok nem feltétlenül szükséges egy ilyen szerkezet,akkor inkább mást vennék neki...


2013. máj. 23. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én nem bántam meg,hogy vettünk a fiamnak.

Bár ő koraszülött volt és a mozgásfejlődése picit meg volt késve,így nekünk segített.

DE,lehet ha időre született volna és minden rendbe lett volna vele akkor is kapott volna egyet,mert imádja.

2013. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,azt hiszem akkor nézek neki valami mást,a játékasztal is nagyon jó ötlet!ő most 10,5 hónapos,kanapé mellett egy kézzel még kapaszkodik,úgy lépeget,de nem oldalazva,hanem előre teszi a kis lábait.meggyőztetek,nem veszek!Szép napot!
2013. máj. 23. 13:52
 13/13 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok.


mindenképpen vegyél neki tologatós játékot valamikor. Imádni fogja. Még nagyobb gyerekek is szivesen tologatnak valamit (pl 5 évesek is). valaki írta a bevásárló kocsit, az is szuper dolog, de lehet kapni fünyírot, és ezer tologatni valót.

2013. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!