Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb 15 hos meg szoptato anyukak...

Kb 15 hos meg szoptato anyukak hanyszor szopizik meg naponta a babatok?

Figyelt kérdés
cicin altatjatok es veletek vagy kulon alszik es hanyszor alszik meg naponta?
2009. okt. 4. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lányom ár szépen csa reggel, este és esetleg délután kérte a cicit, mikor terhes lettem, és le akartam szoktatni. Gondolom megérezte, és egyre többet kérte napközben.

Aludni egyedül alszik a szobájában, elalvás előtt kapott cicit, de éjjel nem.

10 hós kora óta egyszer alszik, délután.

2009. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én nemrég redukáltam le a napi többszöri szopiról 16 hós fiamat. kap reggel, a délutáni elalvás előtt és este lefekvés előtt, DE: külön alszik el, és kb 2 körül ha felébred, akkor magunk közé vesszük az ágyba, ekkor újra szopizik akár többszőr is reggelig.

kétszer alszik napközbe, bár néha már a délelőtti kimarad, ha reggel később ébredünk

2009. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17 hós lányom cicin alszik el. Van, hogy 1x kel csak fel éjjel, de van, hogy 4-5x és akkor kell a cici hogy visszaaludjon. Próbálom leszoktatni róla de cirkuszol, hogy cici. Talán ha külön szobában aludna. Ja különben elalszi és megy a kiságyába aludni. Napközben nem is kéri, már majdnem mindent eszik.
2009. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 13 hónapos a lányom, reggel és este kap még cicit, de

arról leszoktattam, hogy azon aludjon el. Napközben egyszer alszik már csak sajnos

2009. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám 12 hós, naponta 3x szopizik, reggel, ebéd után a lefekvés előtt és este. A délutáni vagy esti szopit nem mindig kéri. Cicin sohasem aludt el, de a mai napig kézben altatom. Volt kb. 2 hét, amikor egyedül aludt el este, de azóta sem sikerült így elaltatnom, én meg sajnos (?) nem az a típus vagyok, aki órákig elhallgatja a babája sírását, csak azért, hogy megtanuljon egyedül elaludni. Napközben 2x alszik 1,5 - 2 órát, de van, hogy a délelőtti elmarad. A saját ágyában alszik, csak reggel a reggeli szopihoz veszem oda a mi ágyunkba, utána van egy kis hancúrozás.

Nálatok hogy van?

2009. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én 16 hós fiam általában 3x szopizik egy nap.Kivéve ha éjjel is felkel kajcsizni egy kicsit(nem mindig)mer akkor 4x.Sajnos rászoktattam a napközbeni cicin való elalváshoz,amiről nem nagyon akar engedni.De majd remélem ha negyobbacska lesz akkor könnyebb lesz elvenni tőle!

amúgy éjjel az ágyikójában alszik.

2009. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 14 hónapos lánykám éjjel 2x (esetleg 3x), nappal 4x szopizik: reggel, délben, délután és este. Napközben (egyszer alszik) és este is cicin alszik el.

Üdv!

2009. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15 hós a fiam, cicin alszik el és vissza. Éjszaka 1*-2*ébred, nappal egyszer alszik, dél körül 2-3 órát. Naponta 4-5* szopizik, most is :)
2009. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
14 hos kislany anyukaja vagyok nekem 2x alszik meg napkozben de valamikor csak 1x. cicin altatom es koztunk alszik.volt egy het hogy napkozben is csak cicit fogadta el nem evett semmit szinte de kibujt vegre az 5. foga most kezd visszarazodni az evessel. napkozben alvasnal kell foleg a cici vagy ha latja korikenel az unokatesojat szopizni aki 5 honapos. koszi a valaszokat meg irjatok
2009. okt. 6. 16:24
 10/13 A kérdező kommentje:
ja ejjel kb 3x kel fel cicizni
2009. okt. 6. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!