Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik a Pista név?

Tetszik a Pista név?

Figyelt kérdés
Szerintetek adható az István név ma egy babának?
2013. máj. 24. 18:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de miért ne lenne adható? Ha nektek ez tetszik, adjátok, semmi baj vele :-)
2013. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
bocsánat de az egyik legcsúnyább névnek tartom én...de persze adható...Pista
2013. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Párom is István, de gyűlöli. Nekem sem tetszik.
2013. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Így, hogy Pista nem.

Amúgy nem adnék István nevet a fiamnak, meg nem is így hívják a fiamat, viszont nem tartom csúnya névnek, az egyik barátnőm kisfiát is így hívják, őt Istinek vagy Istvánkának szólítják.

De a Pista után nekem valahogy egyből jön a bácsi. Több idős szomszéd vagy utcabeli bácsit így hívtak és nekem egyből ez ugrik be róla, hogy Pista bácsi.

2013. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sógorom is István, de nem használja inkább..Szerintem egyébként úgy, hogy István nem olyan rossz. De sajna senki nem fogja így hívni, pityu lesz meg Pisti, meg Isti meg Pista...és ezek közül az összes csúnya szerintem.
2013. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az István szép név, és a Pisti becenév is elfogadható. Pista vagy Pityu - nem igazán kisgyereknek való, de ti döntsétek el.
2013. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és méltóságteljes név az István, bár becézésileg nekem inkább az Isti tetszik, az kedvesebb.
2013. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kissé erős a pista :)) az istván szép,de istinek becézve. én nem adnám,de szerintem nem gáz név.
2013. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!
2013. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 gabszem ***** válasza:
hát nem egy divatnév már :)
2013. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!