Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok pattanás, csokifagyi és...

A sok pattanás, csokifagyi és gyümölcsök kívánása (különösen a sárgadinnye) továbbá Erős Pistát kennék mindenre még a gyülömcsre is ) +fáradékonyság kisfiú vagy kislány babára utal?

Figyelt kérdés
A húst semmilyen formában nem kívánom.

2012. júl. 13. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
lány
2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem így fiam lett. :) De én nem hiszem, hogy ezekben van összefüggés. :)
2012. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a fiú gyermek az anyja hasában sem csúfítja el az anyát.

[link]

2012. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább lány.Én mikor a kisfiamat vártam,akkor csak sós.A 9 hónap alatt talán 2-3 db csokit ettem.A dinnyét viszont én is kívántam:)Persze télen :)

Gyümölcs nélkül jól elvoltam.

A terhesség alatt nekem sem változott el az arcom.

2012. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ikerfiúkkal voltam terhes. Az arcbőröm, amin soha egy pattanaás vagy bármi csúfság nem éktelenekedett, a terhesség alatt kicsit csúnyult. Értem ezen,hogy az első 3 hónapban nemek is lettek pattanásaim. Édességet csak a terhesség második felében tudtam enni, elötte nem, fogytam is. Gyümölcsöt ettem végig, minden nap és állandóan:)

Sztem sem lehet ezekből következtetni.

2012. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de ezek a dolgok terhességre utalnak. :)

Hogy lány vagy fiú...hát nem tudom.

Azt szokták mondani, hogy az édes az lányra utal, a sós vagy erős fiúra.

Nekem egy csomó patim lett, az elején sósat ettem sóssal a végén édeset édessel. Lányom lett és nem lett kétnemű. :)

2012. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hust gyuloltem..undorodtam tole. Edesseget ettem edesseggel. Reggelire,ebedre,vacsira..ja meg gyumolcsot. Megvoltam gyozodve h kislany lesz. Meg mindig edesseget zabalok,szerencsere atlag sulynal tartok,pedig sztem nincs oan ember aki meg ennyit evett mint en :D na es a lenyeg,hogy kicsifiut hordok a szivem alatt,szoval ha a babona reszet nezzuk,akkor jol megtrefalt :)
2012. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!