Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az anya feher az apa...

Ha az anya feher az apa kreol, milyen szinu lesz a baba?

Figyelt kérdés

En feher boru vagyok (vilagos, de vannak nalam vilagosabbak is) sotetbarna hullamos hajam van, szurkes szemszinem


a parom kreol,(spanyol) eleg bronzbarna bore van, gondor fekete haja, melybarna szemei.


Tudom, hogy eleg sok variacio lehetseges, de azert erdekelne, esetleg van valaki, akinek hasonlo kapcsolatbol szuletett babaja?


2013. máj. 25. 03:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A kreol a legesélyesebb.
2013. máj. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Én szőke, világos bőrű vagyok, a párom sötétbarna hajú és kreol bőrű. A nagyfiam tiszta apja, a kicsi tiszta anyja. :-) Sőt, még valami! A kicsinek göndör haja van, de nekem és a férjemnek is egyenes a haja. (A nagypapáé volt göndör kisgyereknek.) Hát ennyit a genetikáról. Nem elég hogy a ti géneiteket kell figyelembe venni, de még a nagyszülőkét, sőt a dédszülőkét is. :-)
2013. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjem hófehér szőkésbarna kékes zöld szeme van. Nekem totál sötét hajam van barna szem és kreol bőr. A lányunk apa szemét örökölte a haj az még kétséges mert néhol totál világos máshol meg tök sötét és szép kis kreol bőre van. :) Meseszép. :)

Ez csak a véletlen melyik gének az erősebbek. :)

2013. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
van egy ismerősöm aki Vietnámi de magyar férje van. A nagyobbik lányuk magyar kinézetre, a kisebbik meg tisztára vietnámi... De a creol az eséjesebb mindenképpen.
2013. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!