Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akad rajtam kivul olyan...

Yoperhonen kérdése:

Akad rajtam kivul olyan anyuka aki gyerekes lett a gyermeke mellett?

Figyelt kérdés
Egy eves a babam, es azt vettem eszre hogy en magam is gyerekke valtam mellette. Imadok jatszani, enekgetni, meset olvasni, ugy erzem lassan elszakadok a valosagtol, csak a gyerek (meg az apja) erdekel. Alig varom a gyerekprogramokat, ugyanakkor gorcsbe all a gyomrom ha felnottekkel kell beszelgetni, ha barmilyen felnott kozossegben meg kell nyilvanulni. Naponta sokkol a rosszindulat es a negativum ami a tvbol radiobol jon, ugy csodalkozok ra mindenre mint egy ovodas. Pedig regen bulizos, utazgatos, kemenyen dolgozo, vagany, talpaesett csaj voltam. Van valaki, akire hasonloan hatott az anyasag?

2013. máj. 21. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
reszben, a felnott tarsasag nem zavar, a tv radio az nagyon, most jovok ra mennyire ertelmetlen dolgok vannak benne. Ujra maszokazok, megyek a lanyom utan, de imadom, szeretem a meseket, mondokakak, neha csak ugy magamnak is enekelem
2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!