Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mecsek baby tea tapasztalatok?

Mecsek baby tea tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon hasfájós a babám,6hetes. Gondoltam megpróbálnám ezt a teát,hátha kihajtja a pukikat és jobb lesz.
2013. máj. 25. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk használt ez a tea. A mai napig, 7 hós, iszik néha, ha csinálok neki. Bár nekünk a védőnő az Espumisant javasolta, 14 cseppet minden étkezésnél, vagy minden másodiknál. 3 hónapos koráig adtuk neki, de igazából már megszokásból. De teát mindig adtam neki. Egyik nap Mecsek, másik nap kamilla. Felváltva kapta.
2013. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nekünk semmit nem ért... először az Espumisan csepet próbáltuk, első 2 alkalommal valamelyest enyhítette a pocakfájást, utána áttértünk az Infacolra. Na az jó volt! :-) sajnos nekünk a teák nem váltak be, de mint kiderült, a kamillateát nem bírta a pocija..
2013. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden gyerekre másképp hat.Én mindenképp kipróbálnám, mert nem nagy összeg, és ha mégsem használna most, később a hozzátáplálásnál úgyis lesz folyadékigénye, akkor majd elfogy.

1-es voltam

2013. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. Édeskömény is van benne és az nagyon felfújta a babómat. Tudom, sokan pont emiatt ajánlják, de nálunk szegény aludni sem bírt, mert mindig felsírt, erőlködött aztán jött egy puki, visszaaludt. Nem tudta kipihenni magát a pukik mindig felébresztették. A sima kamilla viszont hatásos volt! :) Attól elmúlt a hasfájása, egyedül arra kell figyelni, hogy ne add sokáig egyfolytában, mert száríthatja a bélbolyhokat. Viszont a hasfájásra nagyon jó és gyulladáscsökkentő is, szóval a kis pocijából a bacikat is kiűzi ha vannak :) !
2013. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Infacolt próbáltuk nem vált be. Maradjunk akkor a kamillánál? Örülnék ha valamelyest enyhítené,mert nagyon szenved szegény.
2013. máj. 25. 10:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a letezo osszes cseppet probaltuk nem segitett. Ez a tea enyhitette a tuneteket + a hason altatas. Nekunk ez a ketto volt vmennyire jo DE a hasfajas csak 4 honaposan mult el, sajnos ki kell varni sok babanal semmi se segit. Kitartas!
2013. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!