Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak elvigyem pici...

Mit csináljak elvigyem pici babámat a bíróságra?

Figyelt kérdés
sajnos gyermekelhelyezés és gyermektartási per miatt bíróságra kell mennem.5hónapos csak anyatejes babám 2-3 óránként szopizik...cumisüvegből nem hajlandó enni,és igazán nem is tudom kire hagyni...ti elvinnétek a tárgyalásra,hogy a pici tudjon szopizni és hogy biztos helyen legyen?mit csináljak?

2013. máj. 26. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg hat év alatti gyereket nem lehe bevinni,mi szerintem csecsemő el kivételt tesznek.
2013. máj. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én enm vihettem be a 6 hónapos babámat.Előre megkérdeztem és mondták,hogy oldjam meg az elhejezést,ha nem megy akkor kérjek halasztást
2013. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ...te kire tudtad bízni és hogy oldottad meg a szopizást?
2013. máj. 26. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el, és amíg a tárgyalás van, addig valaki sétáljon vele egyet a közeli parkban. Vidd el a nagyit, barátnődet, stb. A tárgyalás maga nem tart sokáig. Az autóban meg megtudod szoptatni. Vagy ha nem kocsival mész, akkor a parkban, vagy valahol megoldod.
2013. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babysittert már elég gyorsan lehet találni, akár magán úton akár ügynökségen keresztül. Aki vigyáz a gyermekre azzal megbeszéled mikor legyen szoptatás, és mikorra hozza oda neked a gyermeket. De végig ott is lehet a tárgyalótermen kívül. A legtöbb bíróságon ha kéred tudnak neked mutatni egy üres szobát vagy van is baba-mama szoba. Az ügyvédes is tud ebben segíteni egészen biztosan. Halasztást is kérhetsz. Biztosan van egy barátnő, nagymama, szomszéd, unokatestvér, munkatárs, másik kismama aki tudna rá vigyázni. De ha más nem kérdezd meg a védőnőt, másik anyukát nem e tudnak valakit aki vigyázna a gyermekre.
2013. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!