Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, van köztetek olyan,...

Anyukák, van köztetek olyan, akinek szoptatás abbahagyása után jött csak meg a menzesze? Rögtön rendszeres lett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
egyiki ismerősömnek nagykönyv szerint volt. 2 évig szoptatott ezalatt nem jött meg neki teherbe sem esett. Amikor abba hagyta a szoptatást utána megjött neki egyszer a következő hónapban meg újra terhes lett.
2013. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én épp emiatt voltam a Nőgyógyásznál múlt héten.Megvizsgált és minden oké,ez természetes.9,5 hónapja szoptatok! Én örülök neki,hisz csak nyűg,de körülöttem mindenki aggódott azért mentem el.Még uh is voltam,és ott is minden ok.Ne aggódj
2013. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy én már nem szoptatok.Miután abbahagytam megjött 1x,most meg már a 36-ik napon vagyok és még mindig semmi....
2013. máj. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!