Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe csúszik-mászik babátok?...

Mibe csúszik-mászik babátok? Laminált padló van a nappaliban. Még nincs fűtésünk. Hosszú body, vékony pulcsi, naci, zokni van rajta. Elég neki, vagy vastagabb pulcsit adjak rá? 22-23 fok van.

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónapos. A "nappaliban" padlószőnyeg van, de ahol még mászkál, ott van laminált padló, illetve járólap. Rá inkább harisnyanadrágot adok, mert leszedi a zokniját, arra húzok zoknit, plusz hosszú ujjú body. Ha nagyon hidegnek érzem, adok fölé egy rövid ujjú pólót. Én is mindig aggódom, de ha jobban felöltöztetem, meg izzad.
2009. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9 hós a fiam. Laminált parketta is van, szőnyeg is, és persze járólap (kő) a konyhába, ahova sokszor kimászik.

Rajta van most egy harisnya, kicsit vastagabb plüss szerű nadrág, hosszú ujjú bady és egy kis polo fölé. Ennyi!

2009. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9 hós a mi fiunk is. A lakásban laminált parketta, limoleum, járólap egyaránt van. A járólapra (előszoba) habtapit tettem, ami jól szigetel. A babán harisnya, vékony nadrág, hosszú ujjú body és egy nyári, de vastagabb ujjatlan trikó van.
2009. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!