Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat ártok vele, ha újszülött...

Sokat ártok vele, ha újszülöttem ruháit a legolcsóbb mosóporral mosom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 13:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :)
2013. máj. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lepontoznak a válaszom miatt, de én sem tudtam/tudok drágát venni. :( Soha nem volt belőle semmi gond. Addig amíg nem látod, hogy esetleg allergiás lenne bármilyen mosóporra, nem ártasz semmit. Az allergia kialakulása meg nem az ártól függ.
2013. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem okoz nála problémát,allergiát,kiütést,viszketést stb..addig szerintem mindenki azzal mossa amivel tudja! :)
2013. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 gabszem ***** válasza:
91%
szerintem a babamosószerek azok csak azért vannak hogy még több pénzt beszedjenek az emberektől. én öblitőből sensitive-et (fehér) szoktam venni, mosószerből meg középárasat (Tomi)
2013. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem.

Én elvből nem veszek drágát,sosem vettem,mégis szép tiszták a ruháink.

Akkor se vettem drágát amikor megszületett,semmi baja nem lett.

2013. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak épp szerintem az olcsó egy átverés, mert nem is gazdaságos, nagyon híg az egész. Ugyanez van az öblítőkkel is. Ha nem teheted meg, hogy drágát vegyél, én azt javaslom, hogy használj mosószódát, általában 400 Ft kilója, de fele annyi kell belőle, mint a mosószerből, tehát a 200 Ft-os moszószerrel vetekszik árban. Minőségileg pedig jó, én is azt használom, bevált. Ez hipoallergén is, tehát azzal sincs gond
2013. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább felpontoztam.. :) Szóval. Sokszor az Ariel és Persil sensitive sem az, aminek mondják. Mondanék rá pl-t, csak hogy értsétek: (ezzel egyékbént fog foglalkozni a tv, talán szerdán késő este) A zacskó esetre árulkodik a márkáról, de a tartalom nem, vagyis egy tök átlagos mosóport veszel meg, ritka az, amit ma nem hamisítanak. Lehet, hogy amit Ti használtok, teljesen egy és ugyan az van a drágább csomagolásúban, csak több benne a színes darabka :)


Én csak azt javasolnám, hogy ne a Dosia nevűvel kezd, mert arra gyakrabban allergiásak a gyerekek, mondjuk én is, felnőttként.

Mi Tomi baby-t használunk, mert egyedül az jó a lányomnak is.

2013. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
régen halálos vétket követtek el, mert szappannal mostak?
2013. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
esetleg**
2013. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyerekorvosunk mondta, teljesen mindegy, milyen mosóport használunk, az öblítő a lényeg, mert az benne marad a ruhában. Praktikus ecetes vízzel öblíteni, egészségesebb, környezetkímélőbb, akárcsak a mosódió.
2013. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!