Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A marhának melyik részét...

A marhának melyik részét veszitek babátoknak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 14:07
1 2
 1/12 Kerria ***** válasza:
comb, vagy lábszár, de ritkán fogyasztunk marhát...
2013. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát még a fiam sem evett, pedig már 17 hónapos, de gondoltam veszek neki. És daráltattad?
2013. máj. 27. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Semelyiket,mivel mi sem esszük meg.

Csak csirke,pulyka és disznóhúst eszünk.

2013. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gabszem ***** válasza:
én még csak üveges bébiételben adtam, meg egyszer főzött anyukám marhahúslevest és abból. Ha vennék akkor rostélyost vennék, de max marhahúslevest szoktam csinálni, azt is ritkán.
2013. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semelyik részét,mert magunknak sem veszünk főleg az ára miatt!:( 1kg marha árából megveszek 2-3kg disznó vagy csirke húst. Nagyon nem mindegy!:( Ha vennék is ugyan azt kapná mint mi. Így van ez a disznóval is,csak neki kivágom a zsíros porcogós darabokat.
2013. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Comb,lábszár,hátszín,fartő,mikor melyiket találom szebbnek a hentesnél.
2013. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazából én jobban szeretnék marhát, borjút adni neki, mint disznót, mivel értékesebb a vörös húsa miatt, kreatin tartalma miatt. Hát tényleg nem olcsó sajnos. Max ő fogja enni nálunk is.
2013. máj. 27. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Ritkán veszünk marhát, de ha veszünk, csak felsálat. Kisgyereknek én ledaráltatnám, és kis adagokban fagyasztanám le, így egy fél kiló is elég sokáig elég, mert nem kell neki sok belőle. És így az ára már nem is lehet kérdés, ha a fiam most megenné, neki is vennék, inkább mi nem ennénk belőle.
2013. máj. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, ugyanígy vagyunk a tengeri hallal is, magunknak nem veszünk, de a gyereknek igen, mert ő szereti is ráadásul.
2013. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Igazából én soha nem gondoltam arra hogy külön csak a gyereknek vegyek marha húst. Halat szoktam neki venni ha magunknak nem is mindig.

2013. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!