Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leirnátok nekem 5 hós tápszere...

Leirnátok nekem 5 hós tápszeres hozzátáplált babátok napi adagját. Mit mikor mennyit eszik, iszik és mit?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,mert kiváncsi lennék jól csinálom-e?!
2013. máj. 27. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok:

Az idő is fontos lenne,mikor kel fekszik ,fürdetés stb stb :)

2013. máj. 27. 14:43
 2/3 maszatka87 válasza:

Reggel 6 fél hét között reggelizett, már nem emlékszem mennyit, de azt tudom hogy mindig több tápit evett mint amennyi a dobozon volt a korához megjelölve. Aztán 3-4 óránként ettünk, tizoraira gyümölcs, ebédre főzelékeket, kb 20 dkg, husit félévesen kezdtük enni, délután és este tápszer volt, tejpépeket is féléves kora után kezdtük, de lehet már korábban is, vannak 4hós kortól. Este fél 8kor fürcsi, de nem mindig fogadta el rögtön utána a vacsit, volt hogy bólintott félórát, csak utána evett, aztán akkor kifeküdt és reggelig szundi.

Eleinte stresszeltem hogy jajjjjj elcsúszott az evés ideje, de már nem érdekel, most 9 hónapos a fiam, de ilyen még most is előfordul. Felnőttként sem időre eszünk, és nem mindig ugyanannyit, aztán kövezzenek meg a védőnők, de nekünk így kényelmes.

Jó babázást!

2013. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 maszatka87 válasza:
Az ivászatrol annyit hogy kb 150ml t iszik per nap, védőnőnk szerint, semmi gond, van a tápszerben annyi folyadék ami kell neki, majd nyáron úgyis kéri. Pedig mindent próbáltunk, víz, tea, gyümilé, aztán higítva, de mindegy neki, akkor ivott, miután műtötték és nem kaphatott enni utána.
2013. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!