Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom, hogy nem kellene. Csak...

Tudom, hogy nem kellene. Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Kisfiunk pár nap híján 8 hónapos. Ha meghúzza erősebben a hajam, vagy megfog valamit, amit nem kellene, mondom neki, hogy nem szabad, mert olvastam (itt is), hogy ezt már érti. Tehát nagy komolyan közlöm, hogy nem szabad, ő rám néz, és nem tudom visszatartani, elröhögöm magam...így nem fogja tudni, hogy mi is van, nevet velem. Ötlet?
2013. máj. 27. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Hát majd nem fogsz röhögni, amikor kb másfél évesen rosszakat csinál, mert azok már durvábbak lesznek, és idegesítőek. Addig meg próbáld inkább elterelni a figyelmét, az nekem jobban bevált. Persze ennyi idősen is ezt kell, nekem 17 hónapos a fiam, és a "nem szabad" már nem elég.
2013. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kerria ***** válasza:
100%

Másfél éves kislányomnak ha mondom nem szabad, felemeli a mutató ujját, jobbra-balra dönti, és mondja nem-nem, de ugyanúgy csinálja tovább.


Ha elterelem, gyere nézd itt van a kacsa, akkor jön nézi és mondja háp-háp... és el is van felejtve :)

Próbálkozz Te is ezzel. Nem azzal van baj, hogy veled nevet, mert az jó, csak így hitelét veszti a nem szabad kifejezés!

2013. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok.

Én azt imádom mikor elkezdi rágcsálni az ujjam. Most jól rászoktatom, hogy lehet, de ha egyszer kinő a foga...

A hajamat is szokta tépni, meg mikor matat az arcomon, bele akar nyúlni a számba, orromba, ki akarja szedni a szemgolyóm az üregéből, na ezt már nem hagyom, de én is nevetek rajta.


Mondjuk van már pár dolog amit a kezdetektől tiltok, pl. nem foghatja meg se a mobilom, se a TV távirányítót és nem ütögetheti a lábával-kezével a klaviatúrát. Most még nem érti, de ami nem, az legyen az elejétől fogva is nem.

A hajhúzásért azért nem szólok, mert azt szeretem, csak az a rossz amikor erősebben húzza, de ezt még nem tudom neki elmagyarázni.

2013. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos, de olyan cukin tud nézni, hogy mindig elolvadok tőle.:)
2013. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor is cukin néznek, amikor a szekrényből kidobálják az összes ruhát, amit órákon keresztül vasaltál és hajtogattál, de az már biztos nem lesz ennyire vicces :).
2013. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy akkor is cukin fog nézni, de ő még csak a kiságyában csinál kuplerájt.:)

Mondjuk én nem röhögöm el magam, ha azt mondom hogy nem szabad, csak éppen ezt nem sűrűn mondom.:)

2013. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Á az semmi mikor,gonoszul mosolyog és rohan az úttest felé,vagy lerántja lámpát, elrohan tollal a kezében és firkálni kezdi a falat ,felborítja a szemetest,eltör valamit,elkedz hisztizni,leveti magát a földre még pedig úgy legyen ahogy Ő akarja...na akkor nem fogsz nevetni
2013. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én megtanultam rezzenéstelen arccal röhögni. Kicsit, csak nagyon kicsit rázkódom, és könnyezik a szemem. Más jele nincs annak, hogy belül nagyon nevetek.
2013. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-es, te a sátánt írtad le???

Fél éves a lányom, már előre félek mi lesz, ha rám is ez vár, mert most olyan cuki, de jövő ilyenkorra már biztos hisztimaca lesz :)

2013. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem dehogy a 2 éves eleven, dackorszakos fiamat amikor épp rosszabb napja van,mert szerencsére azért ez nem mindennap fordul elő,mert nagyrészt tündi-bündi :)
2013. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!